Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Honda CRV Nissan Qashqai Renault Koleos VW Tiguan

Honda CRV Nissan Qashqai Renault Koleos VW Tiguan

• Kullanılan toplam oy
    32
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Benim bildigim Kuga-Tiguan-CRV-Rav4-Kaleos-Captivia filan aynı segment ama Kaşkay mpv tarzı bişey.

Yanlış mı biliyorum acaba?

Yok doğru hepsi kompact suv olarak geçiyor da ben fiyat olarak aynı katagoride değillerdir diye dedim (Crv pahalıdır diye) ama çokta pahalı değilmiş :) TDI tiguan kadarmış, pardon :)

Tiguan tartışmasız bu sınıfın lideri. Zaten VW ilk defa bi arabasında sınıfındakilere yakın hakkını vererek bi fiyatla araba satıyor..

melih bence kaşkayla beraber x1 de bu segmente girmiyor. o sınıfında en iyi iki modeli tiguan ve kuga. bazı yurtdışı kaynaklı kıyaslamalarda kuganın daha ii olduğu söyleniyor ama ne kadar doğru bilmiyorum ikisinide kullanmadm :)

normalde her araca saygı duyarım ama o renault nun küçük suv si çok iğrenç alan insan niye alır nesini beğenir anlamış değilim. o iğrenç makinadan nefret ediyorum . hele o tampon altından sırıtan susturucu yokmu .. aman tanrım. çok iğrenç. tüm alanları kınıyorum :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt