Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hız sabitleyici manuel vites (bir merak)

Kuzeylee

Kayıtlı Üye
Dostlar, aracı alalı 1 yıl oldu geçen gün sadece 1-2 dk. Lığına hız sabitleyici açtım. Şöyle bir merakım var; önceki bütün araçlarım oto. Vitesti hadi orda anlıyoruz vitesi zaten kendi atıyor peki bu manuel aracımda nasıl olacak vitesi kim değiştirecek:) varsayalım 110 a sabitledim vites değişimi şart. İlla bir mantıklı açıklaması bir yolu vardır ama nedir?

Bazı araçlarda debriyaja basıp vites atmaya izin veriyor hız sabitleyici devre dışı kalmadan(manuel skoda da denemiştim)

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

CC devredeyken vites değişince devreden çıkmıyor, kaldığı yerden devam :)
(2015 Style plus model)

Vitesi debriyaja basıp biz değiştireceğiz yani? pek bir cazibesi kalmadı

Hız sabitleyici çok büyük bir rahatlık
Hocam aracın sanzuman manuel nasıl kendisi değiştirsin ama arkadaşların da dediği gibi debriyaja basıp vites degistirebiliyoruz ve koldaki tuşlardan hizi arttırıp azaltiyosun. Benim için uzun yolda vazgeçilmez

Hız sabitleyici çok büyük bir rahatlık

Hocam aracın sanzuman manuel nasıl kendisi değiştirsin ama arkadaşların da dediği gibi debriyaja basıp vites degistirebiliyoruz ve koldaki tuşlardan hizi arttırıp azaltiyosun. Benim için uzun yolda vazgeçilmez
Demek ki bir ben şaşırdım bir benim garibime gitti:)) sağolun kardeşlerim. Bunu da öğrendim. Demek ki baktın motor bağırıyor vitesi atacan manuel.

İbizada debriyaja basar basmaz bozuluyor hız sabitleyici ne yazıkki

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ya kardeşlerim bu ne menem bişeyki Debriyajla devreden çıkıyor. Nasıl peki hızını bulacak

Geri
Üst Alt