Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hgs cezalı geçiş

Bu bilgiyi veren yetkin arkadasa tek sormak istediğim soru su

Araç plakası 34 xx 3434 OGS ve ayni araç ayni plaka 34 xx3434 hgs nasıl oluyor ?
Yanı bir araçta nasıl hala 2 geçiş gözüküyor ve bu hatayı neden düzeltmiyorlar

Sonuçta OGS yı ya da hgs yı almak icin bir önceki gecis sisteminin iptal edilmesi lazım iptal edilmedi mi acaba ?

Umarım sizleri üzecek sonuçlar doğurmazlar

Şunu söylemeyi unuttum. Benim hatam
Plaka değişikliği olmuştu araçta. 34 ten 41 e çevrili plaka

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Şunu söylemeyi unuttum. Benim hatam
Plaka değişikliği olmuştu araçta. 34 ten 41 e çevrili plaka

Her ne olursa olsun yeni araç almış gibi düşünecek olursak yeni araç yeni plaka yeni kayıt eski sahibi zaten kendi geçiş sistemini araçtan alıp kendi üstüne çevirmesi lazim plaka değişse dahi size bilgi verilmeli bizde sistemin nasıl yürüdüğünü bilirsiniz biz hoop hemşerim demeden herhangi bir is yapmıyorlar

Her ne olursa olsun yeni araç almış gibi düşünecek olursak yeni araç yeni plaka yeni kayıt eski sahibi zaten kendi geçiş sistemini araçtan alıp kendi üstüne çevirmesi lazim plaka değişse dahi size bilgi verilmeli bizde sistemin nasıl yürüdüğünü bilirsiniz biz hoop hemşerim demeden herhangi bir is yapmıyorlar

Aynen öyle tepelerine binmeden birşeyler yurumuyor maalesef.
Bakalım 3-4 gune bakıye dusmez ise tekrar görüşücem

Geri
Üst Alt