Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Heryerden ses geliyor

thecastturk

Kayıtlı Üye
Arkadaslar araba nefret ettirdi beni frene basiyorum catir cutur ses geliyor gaza basiyorum ayni direksiyon ceviriyorum ayni tumsekten geciyorum oyle vites degistiriyorum geliyor kagnimi kullaniyorum arac mi anlamadim sinirden gidip aravayi duz duvara vurasim geliyor alt takımın neresinden gelir bu sesler. Bi zahmet yardimci olun arkadaslar.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar araba nefret ettirdi beni frene basiyorum catir cutur ses geliyor gaza basiyorum ayni direksiyon ceviriyorum ayni tumsekten geciyorum oyle vites degistiriyorum geliyor kagnimi kullaniyorum arac mi anlamadim sinirden gidip aravayi duz duvara vurasim geliyor alt takımın neresinden gelir bu sesler. Bi zahmet yardimci olun arkadaslar.

Arkadaş merhaba ,
Benim arabada soğutmuştu kendinden gösterge kısımı çok ses yapıyordu tıkır tıkır tıkır
Geçen öyle bi aklıma geldi 2 tane vida gördüm dedim ben bunu sökerim bi söktüm aldım elime göstergeyi ve parçaları içerde bütün vidalar gevşek tırnaklar genleşmekten çatlamış hepsini geri takarken sıkıca taktım
Oldu şahaneeeee çıt yok

Yemin ediyorum aynı konuyu şimdi internette araştıriyordum :) bu ibiza beni deli ediyor gerçekten. Her yerinden ses geliyor. Aracimin garantisi var servise goturcem artık. Nasıl ispatlarim bilmiyorum. Çıldırcam help meee :)

Geri
Üst Alt