Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayırlı cumalar 2022

“Mü’minlerin îmân bakımından en olgunu ve en hayırlısı, hanımına karşı en hayırlı olanıdır.”
“Ey insanlar! Kadınlar hakkında Allâh’dan korkunuz! Sizin kadınlarınız üzerinde hakkınız vardır.”
“Onlara yediğinizden yedirin, giydiğinizden giydirin, onları dövmeyin, onlara çirkin demeyin, fenâ söz söylemeyin!”
“Kadınlarınızla iyi geçinin; eğer onlardan hoşlanmadı iseniz bile!..Olabilir ki bir şey, sizin hoşunuza gitmez de, Allâh onda bir çok hayır takdîr etmiş bulunur." Hz. Muhammed (s.a.v.)

Hayırlı Cumalar...

Hz. Aişe (r.a.)’den nakledildiğine göre Allah Rasuli (s.a.s.) şöyle buyurmuştur: “Aziz ve Celil olan Allah, birinizin, yaptığı işi en iyi şekilde yapmasından memnun kalır.” (Taberânî, el-Mu’cermil-Evsat, 1/275)

"HAYIRLI CUMALAR"

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Allahta sizden razı olsun.Sizin ve ümmeti muhammedin Cuması mubarek olsun.Hayırlı akşamlar.Saygılar

Peygamberimiz Hz.Muhammed (sallallâhü aleyhi ve sellem) buyurdular: “Bizden olmayanlara benzemeye çalışan, bizden değildir.” (Hadîs-i Şerîf, Sünen-i Tirmizî)

Allah'ın selâmı, rahmeti, bereketi üzerimize olsun. Bizi yine ve yeniden Cuma'ya kavuşturan ve bizi dini üzre sabit kılan Allah'a (celle celaluhu) hamd ve senâlar olsun.
Cuma'mız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar..

Peygamberimiz Hz.Muhammed (sallallâhü aleyhi ve sellem) buyurdular: “Bizden olmayanlara benzemeye çalışan, bizden değildir.” (Hadîs-i Şerîf, Sünen-i Tirmizî)

Allah'ın selâmı, rahmeti, bereketi üzerimize olsun. Bizi yine ve yeniden Cuma'ya kavuşturan ve bizi dini üzre sabit kılan Allah'a (celle celaluhu) hamd ve senâlar olsun.
Cuma'mız mübarek olsun. Hayırlı Cumalar..
Allahrazıolsun.Cumanız mübarekolsun.Saygılar.

Allahrazıolsun.Cumanız mübarekolsun.Saygılar.
Mesajım biraz geç oldu ama kusura bakmayın.Çünki interneti yeni açtım.Oysa sabah aklımdaydı erkenden mesaj yazayım dedim.Konu başlığını bulamadım.Yenibir başlık açmayada doğrusu çekindim.Formlarla ilgili pek bilgim yok.Gönüller bir olsun.Cumanız mubarek olsun.:)

Hayırlı cumalar SCW!!!

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

HAKKIN YANINDA, BÂTILIN KARŞISINDA YER ALABİLMEK Cumanız Mübarek Olsun Aziz Kardeşlerim! Peygamber Efendimiz (s.a.s), yaklaşık on yıl önce hicret ederek ayrılmak zorunda kaldığı Mekke’yi ordusuyla birlikte fethetmişti. Allah’ın Resûlü, doğup büyüdüğü ve hasretini çektiği bu mübarek beldeye bir müddet özlemle baktı. Ardından coşku ve heyecanla Beytullah’a yöneldi. Tavaftan sonra Kâbe’nin içine girdi ve “Hak geldi, bâtıl yok oldu. Zaten bâtıl yok olmaya mahkûmdur.1 âyetini okuyarak Kâbe’yi ve çevresini putlardan temizledi.

“Allah’ım! Hamd, sana mahsustur. Sen, yerin ve göğün nurusun. Sen, bütün varlıkların yegâne sahibi ve Rabbisin. Sen Hak’sın. Va’din de sözün de haktır. Sana kavuşmak haktır. Cennet haktır. Cehennem de haktır. Peygamberler haktır. Kıyametin kopması haktır. Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur.”
Hayırlı Cumalar...

Geri
Üst Alt