Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hayalet gösterge

Fatihcenk

Kayıtlı Üye
herkese selam,
Öngörüm şu ki; önümüzdeki yıllarda en çok aranan özellik hayalet gösterge olacak. Seat ın da bu işe giriş yaptığını duydum. Gören veya bilgisi olan var mı?
Wolkswagen in bazı modellerine 8000 tl den başlayan fiyatlarla takılıyormuş.
Ama aracı gerçekten inanılmaz bir görünüme kavuşturuyor. İzlemeyen varsa YouTube dan kısa videolarını mutlaka izlesin

herkese selam,
Öngörüm şu ki; önümüzdeki yıllarda en çok aranan özellik hayalet gösterge olacak. Seat ın da bu işe giriş yaptığını duydum. Gören veya bilgisi olan var mı?
Ama aracı gerçekten inanılmaz bir görünüme kavuşturuyor. İzlemeyen varsa YouTube dan kısa videolarını mutlaka izlesin
Evet leona hayalet gösterge geliyor..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

herkese selam,
Evet 2018 de belirli araçlar için geliyor ateca da sanırım standart yapacaklar ekstra olarakta 8bin ekstra fiyat artacak sanırım
Volvoda olan hayalet gibi olmadığı sürece bence değmez kamera bağlantısı desteklemiyor sanırım 2018 de gelecek bir ateca da varmış incelemeyi bekliyorum

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

herkese selam,

Almanya sitesinde araç oluşturucu kısmında 430 euro fiyatı var. Burada 8000 tl olacağına bakmayın :D

Arıza yaparsa evet çok can sıkar. Ama güzel bir dizayn ile araca sınıf atlatır.
Yani 4000 tl filan olsa opsiyon farkı düşünmeden alınır fikrimce

Valla ben yaptırmayı düşünsem bile 1200 euro ya mal olur diye konuşmuştuk bir arkadaş ile

Eğer canlı göreniniz varsa çok mükemmel duruyor.
Fiyatı da 8.000 TL civarında idi. Navigasyon büyük MMI ekranla birlikte 21.000 TL idi Audi A5'de.
Dışarıdan da getittirip taktırabilirsiniz sorun olmaz ama sıfır alacaklar için avantajlı.

Geri
Üst Alt