Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hata....

ismail26

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar hayırlı geceler
2016 seat leon dsg aracımda dün şöyle bir olay başıma geldi kontağı açtım ekranda önce fren hatası daha sonra Esc dahasında lastik basınç uyarı çıktı o anki refleksle kontağı aç kapa yaptım gitti sonrasında bişey çıkmadı neden yapmış olabilir yardımcı olursanız sevinirim...
Kazasız belasız keyifli sürüşler.....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar hayırlı geceler
2016 seat leon dsg aracımda dün şöyle bir olay başıma geldi kontağı açtım ekranda önce fren hatası daha sonra Esc dahasında lastik basınç uyarı çıktı o anki refleksle kontağı aç kapa yaptım gitti sonrasında bişey çıkmadı neden yapmış olabilir yardımcı olursanız sevinirim...
Kazasız belasız keyifli sürüşler.....

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Muhtemelen kontağı çevirince anlık hata gibi algılamıştır sistem aracı çalıştırmış olsaydınız bir süre sonra sönecektir tekrar aç kapa yapınca da düzelmiştir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt