Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hankook 205/55/16 125 tl ye bedava...

hiç tereddüt etmeden alabilecegin bir lastik markası pişman olmazsın fiyatıda memnun edici kaliteside

ozan leona ne takarsan yol ttutar ama bu lastikler zaten yumuşak yola yapışır diye düşünüyorum...

ewet gökhancım leona ne taksan tutar doğru diyosun. ama lastik gerçekten çok güzel yol tutuyor fakat ses beni aşırı rahatsız ediyor. çok aşırı fazla yol yapmadığım için şimdilik bir süre daha durur bunlar, bu kışı geçirir yaza girerken, hem performanslı hem konforlu ve sessiz bir lastikle değiştiririm muhakkak

yoksa kafa kalmıycak bende sesten :D

fiyatı iyi bence içine sincekse biraz da olsa al gitsin abi..

Kumho 195/45/R16 4 lastiği 390TL'ye almıştım. Herşeyinden memnun kaldım, tavsiye ederim.

Pirelli P6000 lastik berbat bi lastik tavsiye etmem

kullandığım lastiklerde en az gürültülü olanlar Continental Conti Sportec3 idi ama tavsiye etmem. 20binden sonra kullanmam diyorsan git hemen al ama fiyatı şu anda en pahalılar arasındadır.

pekii bridgestone turanzalar ve adrenalinler nasıldır?? hangisi güzeldir acaba?

Bridgestone Adrenalin kısmetse benim sıradaki lastiğim olucak..

Geri
Üst Alt