Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hangisi- -Bor Power mı ? Motor Silk mi? Tecrübeleriniz lütfen

Eko66 yakıt tasarruf cihazlarımızın
motor gücüne göre fiyatları.:

1600cc�ye kadar
500 TL + KDV

-

1900cc�ye kadar
750 TL + KDV

-

2000cc
1000 TL + KDV

-

2500cc�ye kadar
1500 TL + KDV

-

3000cc�ye kadar
2000 TL + KDV

-

3000cc�den yüksek motorlar için lütfen fiyat alınız.

Notlar.:

* Firma merkezimizde ve Tüm Bayilerimizde fiyatlarımız standarttır.

* Aşağıda adı yazılı bankaların kartlarına sadece şirket merkezimizde olmak üzere komisyonsuz 5 taksit uygulanmaktadır.

-AKBANK -İŞ BANKASI -VAKIF BANK

-OYAK BANK -BANKASYA -YAPIKREDİ -GARANTİ BANKASI

eko 66 arabayla beraber gitti mi? bu aralar cordoba pederde oldugundan çok km yapmıyor eko 66 hep aklımda pahalı olmasa alacagım ilk şeylerden birisi ekonomi olayınıda geçtim sadece düşük devirde canlansın yeter bana...

gitti maalesef. pazarlığı öyle yaptık. ama şimdi fiyatı bayaa bi geriye çekmişler. tekrar araştır istersen...

Eko66 yakıt tasarruf cihazlarımızın
motor gücüne göre fiyatları.:

1600cc�ye kadar
500 TL + KDV

-

1900cc�ye kadar
750 TL + KDV

-

2000cc
1000 TL + KDV

-

2500cc�ye kadar
1500 TL + KDV

-

3000cc�ye kadar
2000 TL + KDV

-

3000cc�den yüksek motorlar için lütfen fiyat alınız.

Notlar.:

* Firma merkezimizde ve Tüm Bayilerimizde fiyatlarımız standarttır.

* Aşağıda adı yazılı bankaların kartlarına sadece şirket merkezimizde olmak üzere komisyonsuz 5 taksit uygulanmaktadır.

-AKBANK -İŞ BANKASI -VAKIF BANK

-OYAK BANK -BANKASYA -YAPIKREDİ -GARANTİ BANKASI

geçenlerde bir arkadaşım uygulattı, 380 tl fiyattan bahsetti. sanırım kampanyaya dail olarak almış.

geçenlerde bir arkadaşım uygulattı, 380 tl fiyattan bahsetti. sanırım kampanyaya dail olarak almış.

tsi 1.4 motorda deneyen oldumu acaba? bu cihazın tam özelliğini çözebilen var mı? benzinin akışını kısıtlama gibi bir yöntem güdüyorsa turbolu araçta sıkıntı doğuracağını hissediyorum. atmosferikte sonuçlar kısmen beni tatmin edebilmişti 8 ortalamalarla geziyordum normal kullanımlarda.

TSI ın teknolojisini tam olarak bilmiyorum ama TDI da Bahadır ağbi kullanmıştı ve çok memnundu bu cihazdan kaynaklıda bir sorun duymadık hiç faruk abi

Ben sadece araçta yağ değişirken würth marka yağ katkısı kullanıyorum yağ değişmeden önce koyuluyo motor 10 dakika kadar çalıştırılıp boşaltılıyo bunun yararı kalan tortuları temizlemesiymiş onun dışında sıfır yağa yağ katkısı koymuyorum... öncekii aracımda bor kullandım ama borda fazla kullanılmamalı yoksa yağ kanallarını tıkama yada akışkanlığı yavaşlatma durumu var bennce bor kullanmayın.... yağ değişiminde würth katkı bence faydalı motordaki tortuları temizliyo vee eski yağ ile akıp gidiyo zaten...

Ben sadece araçta yağ değişirken würth marka yağ katkısı kullanıyorum yağ değişmeden önce koyuluyo motor 10 dakika kadar çalıştırılıp boşaltılıyo bunun yararı kalan tortuları temizlemesiymiş onun dışında sıfır yağa yağ katkısı koymuyorum... öncekii aracımda bor kullandım ama borda fazla kullanılmamalı yoksa yağ kanallarını tıkama yada akışkanlığı yavaşlatma durumu var bennce bor kullanmayın.... yağ değişiminde würth katkı bence faydalı motordaki tortuları temizliyo vee eski yağ ile akıp gidiyo zaten...
wütrh dediğini eski yağı boşaltıp mı koyuyoruz yoksa eski yağ içindeyken mi?

eski yağ içindeyken koyuyorsun hem tortuyu aşağı indiriyo motoru temizliyo 10 dakika çalışıyo sonra boşaltıyosun....:eek:key:

ben motorda ki yağı tamamen boşaltıyorum filtreyi çıkartıyorum sonra filtre kapagını filtre takmadan kapatıyorum iyice sıkıyorum kartel tapası açıkken yağ çubuğunun oradan kompresörle hava basıyorum aşagıdan büyün tortuyu pistonların arasında kalan yağı herşeyi atıyor ama bu katkıylada bidahaki sefer yaparım bu işlemi tertemiz olsun:)

Geri
Üst Alt