Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

hangi aracı alayım...

Yeni passat gözü kapalı alınacak araç. Ama benim tarzı değil. Ben Hatchback araç seviyorum. Sedanı sadece gücüm yeter de üst segment bi audi alabilirsem düşünürüm :) o da şimdilik Ütopya

33 LE10
hayırlısı inş. Peki bu aracın dsgsi 1,2 dsg bigi olmaz değil mi, kalkışı falan seri olur mu acaba

hayırlısı inş. Peki bu aracın dsgsi 1,2 dsg bigi olmaz değil mi, kalkışı falan seri olur mu acaba
Bi kere seni fr i 1.2 ile kıyaslaman hata :) ben 1.2 fr DSG ibiza da kullandım. Onunla benim 1.4 leon fr in arasında dağlar kadar fark var. Kaldı ki bu 150 lik DSG hiç merak etme. Keyf alacaksın.

33 LE10

bana sorarsan alacağın araç yeni yılda olacaksa şuan aracını satmanın manası yok ve de değer kaybedersin.
bekle FRkı göreceksin...

leon ve passat arasında herhalde fiyatları denk falan diye kaldınız diyecem ama birinin liste fiyatı 86.700den başlıyor birininki 61.500...klasmanları çok farklı...bu soruya nasıl cevap verebiliriz ki yani paranız varsa ve zevkiniz hangisine uygunsa onu alın...burada passata çamur atıp leon al diyecek kendinden geçmiş bir arkadaşımız çıkacağına inanmıyorum yada zevki leon gibi hatchback olanların passat diyeceğine de inanmıyorum gene aynı şey oldu ama biri elmaaaa biri armutttt

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt