• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

hangı temızlık malzemelerını kullanıyorsunuz

Duvi

Kayıtlı Üye
İsim
Ulvi Ahıskalı
Nereden
İstanbul
Plaka
34 SUS 30
Piano black ayna kapaklarım çok yakında...:)

atay78

Kayıtlı Üye
İsim
burak
Nereden
Adana
konu ne hale gelmıs yahu bı gırım dedım cevap yazılmıstır dıye konunun cok dısına kaymıs :D suclusunun kım oldugunu bılıyorum arthur konunun kımın tarafından ılk basta sabote edıldıgı ortada :D:p

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
konu ne hale gelmıs yahu bı gırım dedım cevap yazılmıstır dıye konunun cok dısına kaymıs :D suclusunun kım oldugunu bılıyorum arthur konunun kımın tarafından ılk basta sabote edıldıgı ortada :D:p
kardeşim ben de temizlik malzemesi hangisini kullanıyosam onu gösterdim herkes öyleyapmış:D:D:Dbide sevgili kardeşime soru rordum yani okadar hepsi puhahapuhahapuhaha

azizbaba61

Kayıtlı Üye
İsim
Aziz
Nereden
Aydın
arkadaş ne zaman foruma girsem masraf çıkartıyorsunuz bana:D torpidoyu ne ile silerim diye araştırıyordum ki şampuanları, koruyucaları gördüm. en iyisi ben veriyorum oto yıkamaya, pırıl pırıl yapıyor. bunun haricinde yapmamız gereken bir şey var mı? bunlar daha mı iyi gelir ya da?

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
arkadaş ne zaman foruma girsem masraf çıkartıyorsunuz bana:D torpidoyu ne ile silerim diye araştırıyordum ki şampuanları, koruyucaları gördüm. en iyisi ben veriyorum oto yıkamaya, pırıl pırıl yapıyor. bunun haricinde yapmamız gereken bir şey var mı? bunlar daha mı iyi gelir ya da?
kardeşim ben kendim yapıyorum malzemeleride gösterdim istersen sende kendin yappuhahapuhahapuhaha

azizbaba61

Kayıtlı Üye
İsim
Aziz
Nereden
Aydın
konu dağıldıkça dağıldı. sorduğum sorunun cevabı nedir acaba :D

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
konu dağıldıkça dağıldı. sorduğum sorunun cevabı nedir acaba :D
kardeşim eger mennun san yıkamacın dan devam et am degilsen ki bura herkez genelde kendi yıkar onun için malzemeler önemlidir.araba yıkamacıların kullandıgı nekadar dogru bilin mez göğüsü zaman la çatlattıgı söyelniyo onun için arkadaşlarımızın payşatıgı malzemeleri kulana bilirsin

Üst Alt