Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Hali Saha

berkgiray77

Kayıtlı Üye
Merhaba SCW Trakya ailesi :D

Bildiginiz üzere araniza yeni katildim bu forum olaylarını da severim aktif olmayada calisiyorum bu yuzden cok da dikkatli bakamadim acikcasi ama yeni bir organizasyon teklifi yapmak ıstedim bilmiyorum belkide ben gozden kacirdım goremedim konuyu :eek:

Haftalık olarak ya da ayarlayanılabilen zaman dilimleri icerisinde halı saha maclari da yapılabilecegini düsündüm eger sizlere de uyarsa :rolleyes:

Merhaba SCW Trakya ailesi :D

Bildiginiz üzere araniza yeni katildim bu forum olaylarını da severim aktif olmayada calisiyorum bu yuzden cok da dikkatli bakamadim acikcasi ama yeni bir organizasyon teklifi yapmak ıstedim bilmiyorum belkide ben gozden kacirdım goremedim konuyu :eek:

Haftalık olarak ya da ayarlayanılabilen zaman dilimleri icerisinde halı saha maclari da yapılabilecegini düsündüm eger sizlere de uyarsa :rolleyes:
Geçen seneye kadar düzenli aboneliğimiz vardı.
Hatta watsapta da konusu geçiyodu seni eklemeden önce.
Kapaklı çerkez tarafı bi takım ayarlıcaak biz çorlu olarak ayarlıcaz
Trakya bölge bölge maç yapacak
Ama malum sanayi bölgesi olunca herkesi aynı vardiyaya almak SIKINTI.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçen seneye kadar düzenli aboneliğimiz vardı.
Hatta watsapta da konusu geçiyodu seni eklemeden önce.
Kapaklı çerkez tarafı bi takım ayarlıcaak biz çorlu olarak ayarlıcaz
Trakya bölge bölge maç yapacak
Ama malum sanayi bölgesi olunca herkesi aynı vardiyaya almak SIKINTI.

Aynen Murat Abi herkesin calısma zamanı farklı oldugu ıcın ayarlayabılmekte zor oluyordur mutlaka da gordugum kadarıyla Corlu'da baya arkadas var sadece Corlu olarak bile çıkartamazmıyız is saatlerine baglı olarak o_O

Valla 3hafta uğraştık olmadı

Abi koşmak mesele değil ben oynarsam kapıda ambulans beklemesi lazım ondan yani :D :D @berkgiray77

• Beğen
Reaksiyonlar: JLL
Geri
Üst Alt