Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H4 Xenon hakkında :)

melih passtn el freni sesini yanlış anlayanlara ne demeli :D

Evet o ses biraz değişik gerçekten, ilk kez binenler el freni tuşuna basınca gelen o sesle beraber yüzüme bakıyolar direk :D

yani bu demek oluyor ki, yetkili servis takabilir ama aracın orası burası bozulursa biz karışmayız? Ne ala memleket. Biz garantili xenon kullanamayacak mıyız üvey evlat mıyız ya :(

peki abi şöyle bi sorum var, ECU su kilitlenen arkadaşın xenon markası neymiş?

Melih ve Onur abi, xenon markalarınızı öğrenebilir miyim, bu kadar zamandır sorun çıkarmamış, daha da çıkarmaz inşallah.

E herhalde öyle olacak Sinan, biraz çuvaldız iğne olayı yapın be kardeşim. Sen bir kot satıcısısın ve senden kotu alan vatandaş kotu başka renge boyayacağını söylüyor ve senden kotun yeni renginin atmayacağına dair garanti istiyor. Verir misin böyle bir garanti ? Sen orjinalde xenonu olmayan bir araç alıyor ve dışarıdan bir işlem yapıyor ve garanti istiyorsun sence mantıklı mı ? Adam diyor takın bazılarında bir problem yapmıyor ama iki şeye dikkat edin birincisi takılan xenonun kaliteli bir marka olmasına diğeri ise müşteriden imzalı kağıt alın. Onur un arıza lambası yakan xenonunun markasını hiç duymadığım bir marka hiç bilmiyorum
E peki, sizdeki boyalı kotlar ne kadar abi? Kotun boyası da boyaması da sizden olursa..?

bilmiyorum konuya bodos mu dalıyorum ama Monza alabilirsin..
ben de alt üst Monza kullanıyorum memnunum..şikayet edeni hiç duymadım daha..
onun arabasında sorun yapıyo yavru..
makyajlı ve yeni İbiza'larda başlı başına sorun xenon zaten.. :)
peki benim yavrunun modeli nedir :) bkz imzam :) rölantide zaten şu an xenon işi, mert abiden net yanıtlar ve çözümler bekliyorum :) :)

O ses dışardan geliyo ya. Vızıltı gibi ama aynı zamanda sanki çok teknolojik bir arabadan geliyomuş gibi bi ses çıkıyo direksiyonu çevirirken.

Kim duysa bitiyo o sese :D
Yaklaşık olarak "veyiüüüiiüüi viüüiiüü" şeklinde. :D
Hee onu bilmem. Ama elektrohidrolik sesi süper. İnsanları tahrik bile ettiğini bizzat gördüm :D
nassı ya :D Tahrik derken_? :D

Evet o ses biraz değişik gerçekten, ilk kez binenler el freni tuşuna basınca gelen o sesle beraber yüzüme bakıyolar direk :D
Bak şimdi merak ettim ben de. Nasıl bir ses ki?

Bende ki kotlar montaj dahil 400 tl 8 k philips Sinan :D

biraz geç oldu ama benim xenon nun markası cyclone almadan önce internetten araştırmıştım herkes baya kalitelidir demişti ama arıza lambası yaktı başkada bir sorun çıkarmadı Allaha şükür bugüne kadar mert abi aksesuarları koymamışsın galiba yada ben mi göremedim?

biraz geç oldu ama benim xenon nun markası cyclone almadan önce internetten araştırmıştım herkes baya kalitelidir demişti ama arıza lambası yaktı başkada bir sorun çıkarmadı Allaha şükür bugüne kadar mert abi aksesuarları koymamışsın galiba yada ben mi göremedim?

Yeni haberler var çok güzel hemde çok çok güzel o yüzden sallanıyorum Onur. Aracını komple güzelleştirme için biraz daha sabır diyorum sadece :D

valla abi zaten büyük bi kampanya yaptı şuanda 5000 tl den 2200e felan geliyor tabi buna egzozlarıda ilave edersen işçilik felan 3000 e geliyordu şöyle 1500 felan olsa hiç düşünmeden yaptırıcam :)

valla abi zaten büyük bi kampanya yaptı şuanda 5000 tl den 2200e felan geliyor tabi buna egzozlarıda ilave edersen işçilik felan 3000 e geliyordu şöyle 1500 felan olsa hiç düşünmeden yaptırıcam :)

İşçiliklerle beraber güzel bir şeyler yapmaya çalışıyorum işte halledebilirsem bildireceğim hemen

Geri
Üst Alt