Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

H4 Xenon hakkında :)

nası hakkını arican peki şimdi söyle bana..
öten direksiyon mu olur olm.. :D :D

açık amfi sesine benzetmiştim ben..

sivrisinek vızıldaması gibi bişey kulagını direksiyona dayamadan duyamıyosun zaten :) direksiyon üzerindeki radyo kontrol tuslarının oradan geliyo :)

o gün de sordum ama ne dedin hatırlamıyorum..

nası keşfettin olm o sesi..
şans eseri kulağını mu dayadın direksiyona.. :D :D

abı gene ısın ehlı daha ıyı bılır ama bence kablolarda bı temas olabılır cunku arabalardakı muzık sıstemlerındede oluyo aynı sınek vızıltısı gıbı olur o ses gaza yuklendıgın zaman artar kablolarda möı bısı var acaba xenonlar takılırken olmus olabılrmı

sen bi süre daha takıl öyle..
Sercan'ın direksiyonu bildiğin ötüyodu xenonlar açıkken..ben de dinledim bi defa.. :D :D

O ses dışardan geliyo ya. Vızıltı gibi ama aynı zamanda sanki çok teknolojik bir arabadan geliyomuş gibi bi ses çıkıyo direksiyonu çevirirken.

Kim duysa bitiyo o sese :D

O ses dışardan geliyo ya. Vızıltı gibi ama aynı zamanda sanki çok teknolojik bir arabadan geliyomuş gibi bi ses çıkıyo direksiyonu çevirirken.

Kim duysa bitiyo o sese :D

olm senin dediğin o ses elektrohidrolik direksiyon sesi Sercan'ın ses başka.. :D

Geri
Üst Alt