Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gps sistemi hk.

eyvallah teşekkürler kardeşim görüştüm bilgi aldım daha sonra bi arkadaşımla görüştüm halledeceğini söyledi.götürüp ona söktürücem kısmet olursa.yalnız baya teferruatlı.dediğin gibi cama değil direk aracın beynine bağlanıyormuş bu arada.

:) Vay be.. Adam eğer arka yada ön cam değilde beyne taktırdı ise o gps'i olayı baya abartmıs :D Aynen biraz tefarruatlı iş.. CUnku bizim firmaların cam'a takılan takip sistemleri bile aracın nerdeyse 1 gün firmada yatmasına sebep oluyordu ona göre kendinide ayarla.. Umarım cok bekletmezler oyle 1 saatte hallolur işin..

Bencede söktür fakat atma.. Yakınsan eğer.. Hadımköyde bir yer var.. TETAŞ diye.. orada sköüp takıyorlar.. Büyük bi firma..
Söktürdükten sonrada adamı ara cıhazını söktürdüm masrafını verırsen bende cihazını sana veririm de... Yok der istemiyorum derse koy bı taşın üstüne vur bi çekiç denize at gitsin :D

Ben HADIMKÖYDE oturuyorum Gerçekten çok büyük bir yer

Geri
Üst Alt