• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Golf GTİ 354 KM/H

LeonStyle

Kayıtlı Üye
İsim
Hasan Karagüney
Nereden
İstanbul
Plaka
34HY8060 FR
"skeaptar" teşekkürler abi inşallah.

Selçuk abi şimdi videoya bakıpta ona göre endiselenme videoda ibre sonu yaptım ama bu oyun için geçerlidir gerçek hayata gelince böyle hareketleri makas atmak olsun hızlı gitmek olsun çok boş ve gereksiz görürüm. Gercek hayatta bakınca bu hareketler gereksiz makas atmayı hiç sevmem ama oyunda çok keyifli oluyo makas atmam asla bir arabam olursa ne kendi canıma nede insanların canına zarar verme gibi bir hakkım yoktur derim kendi canımıza bile zarar vermemeliyiz Allahın verdiği cana zarar vermek çok günahtır. İnsanları düşünerek hareket etmeliyiz trafikte çoluğuyla çocuğuyla ailesiyle yolculuk eden insanlar var onları düşünmeliyiz.
Böyle hareketler gereksizdir benim için.adam gibi kullanılmalı araba .

arthur

Kayıtlı Üye
İsim
pasa
Nereden
Ankara
Plaka
54 d 0836
"skeaptar" teşekkürler abi inşallah.

Selçuk abi şimdi videoya bakıpta ona göre endiselenme videoda ibre sonu yaptım ama bu oyun için geçerlidir gerçek hayata gelince böyle hareketleri makas atmak olsun hızlı gitmek olsun çok boş ve gereksiz görürüm. Gercek hayatta bakınca bu hareketler gereksiz makas atmayı hiç sevmem ama oyunda çok keyifli oluyo makas atmam asla bir arabam olursa ne kendi canıma nede insanların canına zarar verme gibi bir hakkım yoktur derim kendi canımıza bile zarar vermemeliyiz Allahın verdiği cana zarar vermek çok günahtır. İnsanları düşünerek hareket etmeliyiz trafikte çoluğuyla çocuğuyla ailesiyle yolculuk eden insanlar var onları düşünmeliyiz.
Böyle hareketler gereksizdir benim için.adam gibi kullanılmalı araba .
helal be hasanım ya

RedLine

Kayıtlı Üye
İsim
Kadir YÜCE
Nereden
Ankara
Plaka
06 DP 4430
bitmeyen NOS

LeonStyle

Kayıtlı Üye
İsim
Hasan Karagüney
Nereden
İstanbul
Plaka
34HY8060 FR
Trainer var nos hiç bitmiyo arabayı kaldırdığım gibi nosa yükleniyorum sağlam patinaj yapıyo ;)

Üst Alt