Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 7 2016 Spor Yay

Leons54

Kayıtlı Üye
Hayırlı Günler yeni aldığım golf aracıma spor yay önerileriniz nelerdir 19 Durban jant var aracımda

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aracınız TDI mı TSI mı?

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önceki kasa Leon'umda 5 cmlik eibach yay kullanmıştım. Sonrasında aynı altyapıya sahip Sline A3'ümde de 5 cmlik eibach kullanmıştım.
A3 sline olduğundan olsa gerek aynı marka yay takmama rağmen A3 daha konforluydu.
Leon taş gibiydi.

Diğer markalara göre de eibach daha konforludur algısı var H&R en serti. Vogland ortası gibi..

Bu yay markaları da konfor dışında kalite sorunsuzluk vs olarak sizi hiçbir zaman üzmeyecektir.
Sanırım 5 cmlik düşünüyorsunuz zira 19lara 3.5cmlik az gelecektir.

Eibach en konforlusu ise eğer eibach alın bari ki kütük gibi gezmeyin diyeceğim ama kütük gibi gezmekten başka çareniz yok.

En iyi kombinasyon coilover.

Hem 19luk jantlar hem de spor yay ile konforun k'sini hissedemezsiniz ve şasiyi de yorarsınız.

Merhabalar. Yakın bir arkadaşımın leonunda 18 replika jant ile 5 cm eibach yay var. Kendisi biraz sert sürer. 1 sene içinde ön takımı dağıttı. Konforuna gelince tabiki bozulma var ama araç içinde durulmayacak kadar değil. Kendi aracımda orjinal 17 jantlar ile vogtland 45mm yay var. Çok bozuk yollara girmediğim sürece rahatsızlık veren bir durum yok. Şöyle anlatıyım. Ailem bindiğinde konforun değiştiğini anlamadı bile. 19 jant ile 5 cm yay kullanırsanız konfor ve araç sağlığı açısından zor duruma düşebilirsiniz. Bu arada bahsettiğin iki araçta dizel. Birde bilgi veriyim. Eibach olan aracın arkası öne göre biraz daha havada kalırken kendi aracımda ön ve arka eşit olarak düştü.

Bence bu tür büyültme hiç bir işinize yaramaz. Ön düzeni dağıtmak, konforsuz binmek, jant yamultmak, lastik yarmak gibi ciddi sorunları göz ardı etmeyin. Geri dönüş yapın bence

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhabalar. Yakın bir arkadaşımın leonunda 18 replika jant ile 5 cm eibach yay var. Kendisi biraz sert sürer. 1 sene içinde ön takımı dağıttı. Konforuna gelince tabiki bozulma var ama araç içinde durulmayacak kadar değil. Kendi aracımda orjinal 17 jantlar ile vogtland 45mm yay var. Çok bozuk yollara girmediğim sürece rahatsızlık veren bir durum yok. Şöyle anlatıyım. Ailem bindiğinde konforun değiştiğini anlamadı bile. 19 jant ile 5 cm yay kullanırsanız konfor ve araç sağlığı açısından zor duruma düşebilirsiniz. Bu arada bahsettiğin iki araçta dizel. Birde bilgi veriyim. Eibach olan aracın arkası öne göre biraz daha havada kalırken kendi aracımda ön ve arka eşit olarak düştü.

Ben eski leonumda 60 bin km kullandım ön takım sapasağlamdı.
Sattığım A3 de 204bindeydi.

Ekspertizde bile motor ve yürüyen aksamda problem teşkil eden bir durum yoktu.

İkisinde de 5cmlik eibach yaylar vardı. Leon 17 orjinal, A3 18 replika jantlar halindeydi.

Çukura girmemeye çalışırım da 1 sene içinde vag grubunun ön takımlarını dağıtmak marifet ister bence.

Alfa olsa anlarım 1 ayda bile dağıtır..

Bence bu tür büyültme hiç bir işinize yaramaz. Ön düzeni dağıtmak, konforsuz binmek, jant yamultmak, lastik yarmak gibi ciddi sorunları göz ardı etmeyin. Geri dönüş yapın bence

Bende öyle düşündüm istediğin kadar yay koy araç yine janttan dolayı yüksek kalıyor. Leonda 17 jant vardı 5 cm yayda çok iyi durmuştu

Önceki kasa Leon'umda 5 cmlik eibach yay kullanmıştım. Sonrasında aynı altyapıya sahip Sline A3'ümde de 5 cmlik eibach kullanmıştım.
A3 sline olduğundan olsa gerek aynı marka yay takmama rağmen A3 daha konforluydu.
Leon taş gibiydi.

Diğer markalara göre de eibach daha konforludur algısı var H&R en serti. Vogland ortası gibi..

Bu yay markaları da konfor dışında kalite sorunsuzluk vs olarak sizi hiçbir zaman üzmeyecektir.
Sanırım 5 cmlik düşünüyorsunuz zira 19lara 3.5cmlik az gelecektir.

Eibach en konforlusu ise eğer eibach alın bari ki kütük gibi gezmeyin diyeceğim ama kütük gibi gezmekten başka çareniz yok.

En iyi kombinasyon coilover.

Hem 19luk jantlar hem de spor yay ile konforun k'sini hissedemezsiniz ve şasiyi de yorarsınız.

Kime sorsam 19ları çıkar at diyor alabilirsen 18 al yada orijinal 17lerle oyna diyor lastik yanağını incelt yayını tak devam diyorlar

Destekleriniz için tşkler

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Geri
Üst Alt