Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gizli Özellikleri açtırma

Bende de 2013 ibiza var yarın maltepe ender de actiracagim hepsini:)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kadran selamlama sellektorde sislerin de yanması kapıları kilitleyip açarken korna sesi aklıma gelenler bunlar yarın detaylı yazarım

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUO

Ahmet kardeşim haberlerini bekliyorum merakla..Bana da çok söylediler Ender Elektroniği..Ama tam olarak hangi özellikleri orada açıyorlar maliyeti ne olur bilmiyorum..Artık senden öğreniriz kardeşim :)

50tl bütün özellikleri açar ender...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Abiler kardesler ben gittim bugün endere. 40 tl ye herşeyi açtı sağolsun metin abi hem ilgili hem profesyonel. Kendisi halletti herşeyi. Yapılan işlemler:
Kadran selamlama
Kapıları kilitlerken tek korna sesi
Sisler açıkken sellektör yaptığımızda sislerin kapanması(sisler kapalıyken sellektörde sisler yanmıyor maalesef)
Hızınızın teybin ekranında görünmesi
Diferansiyel hassasiyetini değiştirdi böyle dedi sanırım (böylece viraja 100le girdiğinde araç savuruyorsa artık 120 ile girdiğinde savurucakmis ama bunu çok sık yaparsan balatayi bitirirsin dedi)

Bu arada kredi kartıyla öderseniz 47 tl

Geri
Üst Alt