Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcırtı sesi

Abi senin nerden geldiğini bilemiyoruz ki nereye bant atıcam

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Abi bende de aynı ses oldu çıldırdım sıfır araç bi de çözüm basitti izole siyah bandı katlamaya başla abi yaklaşık 1.5 cm çapında kalınlık olarak ise yaklaşık işaret parmak kalınlığında olsun onu vites konsolunun her iki yanında boşluk var onlardan ses gelen kısmına sıkıştır ve ya ordan gelmiyorsa elini uzat usb girişinin üstünde küçük parmak girecek kadae boş yer var oraya sıkıştır ses kesiliyor hemen
[doublepost=1498343679,1498343110][/doublepost]sketch-1498343606577.png sketch-1498343600261.png sarı ile çizdiğim yerlerden birinden geliyor ses

Abi bu dediğini yapıcam , ön konsoldan gelen ses bu dediğin ile gider sanırım.İzole siyah bant ne oluyır elektrik bantı mı? Bir de benim şöför koltuğuğunun emniyet kemeri olan yerden geliyor bir gıcırtı sol iskeleden emniyrt kemerinin ordaki plastşkten geliyor onu nasıl çözerim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Evet elektrik bandı çözüyor onu kemerden çatırtı sesi mi geliyor
[doublepost=1498364886,1498356165][/doublepost]Onu daha çözemedim galiba kronik problem bunlar :)

Geri
Üst Alt