Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geri vitese takinca müzik sesi kısılmıyor

cemgungor

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 2017 leon style sahibiyim. bir süreden beri geri vitese taktığımda müzik caliyorsa eğer müzik sesi otomatik olarak kısılmıyor. Ayarlardan sesi kıs bölümünden değişiklik yapiyorum fakat ayar işlemiyor. Kendi kendine olan bir durum. Acaba bir bilgisi olan varmi bu durum ile ilgili.

Not: yaptığım tek degisiklik anahtar kumandanın pili zayıf uyarısı verdigi icin pil degistirdim. Ki o uyariyida 1 sene dolmadan verdi. Millet 10 sene pil değiştirmiyor nerdeyse. Onun yüzünden orjinal anahtar kabindanda olduk.

aracta herhangi bir kodlama yapılmamıs ise ayarlarınızı kontrol ettirin derim bende pil değiştirdim anahtardan kaynaklı değil .ya da fabrika ayarlarına yükleyip bilgi ekranını bir daha deneyin derim..

Ses kisma özelliği 2 bölümde mevcut. 1.si ses ayarlarinda 2.si arac ayarlarinda park ve manevra bölümünde. 2 yerdeki ayarida degistirdim ama olmadi. Fabrika ayarlarina döndürmek de aklima geldi ama herhangi büyük degisiklik olurmu acaba diye yapmadim. Eger bir problem olmayacaksa onu deneyeyim bugunde.

Geri vitese takınca müziğin kısılmama problemi kendi kendine düzeldi tuhaf bir şekilde arkadaşlar. hiç bir şey yapmadan geçen gün geri vitese taktım baktım müzik sesi kapandı, vitesten çıkarınca açıldı. demek bazen böyle şeyler olabiliyormuş çok da takılmamak lazım sanırım.

Geri vitese takınca müziğin kısılmama problemi kendi kendine düzeldi tuhaf bir şekilde arkadaşlar. hiç bir şey yapmadan geçen gün geri vitese taktım baktım müzik sesi kapandı, vitesten çıkarınca açıldı. demek bazen böyle şeyler olabiliyormuş çok da takılmamak lazım sanırım.
Hani bir tabir vardır bilgi sistemlerinde. Bit sıkışması olmuştur diye.
Hayırlı olsun. İnşallah bir daha sıkıntı çıkarmaz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt