Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

geri görüş kamerası destek

Secret1907

Kayıtlı Üye
merhabalar 2018 model ibizam var 6.5inç ekran acaba görüntüyü destekliyor mu biliyor musunuz kodlamasını yapamadık

merhabalar 2018 model ibizam var 6.5inç ekran acaba görüntüyü destekliyor mu biliyor musunuz kodlamasını yapamadık

Görüntüyü destekliyor forumu aratın konusu vardı direk bağlantı yapılıyor arka pim yerlerine birde kameraya geri vitesten alınan elektrik arasına akım düzenleme için kondansatör yada diyot tarzında birşey koyuluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

anladım yok elektrik akımı teybin arkasına kadar gelen kabloya geliyor ama nedense görüntü ekrana düşmüyor kodlamaya giremedik vcds üzerinde

anladım yok elektrik akımı teybin arkasına kadar gelen kabloya geliyor ama nedense görüntü ekrana düşmüyor kodlamaya giremedik vcds üzerinde
vag-com ile açılmadan görüntü gelmez o kısmı normal, benim de geçen abs sensörü arızası yüzünden araç servise girdi, sağolsunlar orada kapatmışlar kamerayı, hala açtıramadım.

Geri
Üst Alt