Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Geç marş alma ve sarsıntılı çalışma

Le10Aksaray

Kayıtlı Üye
Cümleten selamın aleyküm.
Aracım 2013 Model 1.6 Dizel otomatik son 2 haftadır geç çalışıyor çalıştıktan sonra hafif bir sarsıntı var. Bugün yine geç çalıştı çalıştıktan sonra motor arıza ışığı yandı ama hiç bir uyarı vermedi. Motorda olağan dışı bir ses yok normal sesi. Neyden kaynaklı olabilir. Yarın 800 Km yola gideceğim bir sıkıntı oluşturur mu? Herkese şimdiden teşekkürler.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

merhabalar öncelikle geçmiş olsun

kızdırma bujilerinizde arıza olmuş olabilir baktırmadan yola çıkmanız daha büyük bir arızaya sebebiyet verebilir .

Herkese çok teşekkür ederim. Yola çıktım sabah memlekete geldim bi sıkıntı olmadı. Sorun aküdenmiş akü ömrünü tamamlamış. Pazartesi yeni akü alacağım. Aslında sorun yazıyormuş arabada ama ben dikkat etmemişim. Start stop çalışmıyordu ayarlardan girdiğimde Aracın enerji ihtiyacı yüksek yazıyor.

Herkese çok teşekkür ederim. Yola çıktım sabah memlekete geldim bi sıkıntı olmadı. Sorun aküdenmiş akü ömrünü tamamlamış. Pazartesi yeni akü alacağım. Aslında sorun yazıyormuş arabada ama ben dikkat etmemişim. Start stop çalışmıyordu ayarlardan girdiğimde Aracın enerji ihtiyacı yüksek yazıyor.

Mrb akü değişince sorun hallaldumu,,çalışırken sarsıntılı çalışması aküdenmiymis

Geri
Üst Alt