Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GAZZE İÇİN DUALARIMIZ VE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİZ..

• Konbuyu başlatan DİKKAT
  • Başlangıç tarihi
D

DİKKAT

Guest
500 ton bomba bir avuç insanın üzerine atıldı!Çocuklar “gülümseyerek” öldü!Babalar, hüzünle çocuklarının cenazesini kucağında taşıdı!
Bir şehir bir memleket bir dünya degil... İNSAN ölüyor ÇOCUKLAR ANNELER BABALAR ölüyor bizlerin elinden birşey gelmiyor mübarek ramazan ayımızda bu üzücü savaş ortamı bizleri çok fazla üzdü çocuklar ölmesin, Anneler ölmesin , Babalar ölmesin ,Aileler yok olmasın gazzedeki kardeşlerimiz ölmesin. Dularımız sizlerle tüm ölen şehitlere Allahtan rahmet diliyorum yaralılara Allahtan acil şifalar diliyorum yakınlarını kaybedenlere başsağlığı diliyorum...
seat clup ailesi olarak dualarımız gazze icin
saygıyla anıyoruz hepsini...​

Ekli dosyalar

• image.jpg
    image.jpg
    18.4 KB · Görüntüleme: 7
Allahım yardımcıları olsun inlallah başbakandan başka kimsede öırpınmıyor oradaki kardeşlerimiz için buda bir gercek

Beni EDS ler iyi tanır

ALLAH yardımcıları olsun çok üzücü bir durum....Sizlerden ricam bu konu içine ASLA siyaset sokmıyalım arkadaşlar.

Allah yar ve yardımcıları olsun.Kahhar isminin tecellisini israil üstünde göstersin ve onları kahru perişan eylesin.

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Geri
Üst Alt