Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaziantep te Seat Tamircisi

boss2

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar,
Şanlıurfadayım ama maalesef burda SEAT arabasından anlayan yok. Türkiyede SEAT ençok antepte var. Arabayı oraya götürmek istiyorum. Arabanın bağaç kilidinde ve kapısınıda problem var açılmıyor. camı kalkmıyor bu tür arızaları var. Bildiğiniz iyi bir usta varsa yazarsanız çok sevinirim.

Mavikent sanayi sitesinde Seat-Audi-WV ustası Fatih usta var ilk girişte güvenliğe sorun gösterirler. Gazeteye falan çıkmışlığı var başarılı bir ustadır, tavsiye ederim.

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Başka tavsiyeleriniz var mı? gidince Fatih ustada işimiz görülmezse rastgele tamircilere gitmek istemiyorum. Gerçekten işi anlayanlar az. Herkes ben tamirciyim diye arabaya giriyor sonra araba laşkla oluyor.

Arkadaşlar merhabalar,
Şanlıurfadayım ama maalesef burda SEAT arabasından anlayan yok. Türkiyede SEAT ençok antepte var. Arabayı oraya götürmek istiyorum. Arabanın bağaç kilidinde ve kapısınıda problem var açılmıyor. camı kalkmıyor bu tür arızaları var. Bildiğiniz iyi bir usta varsa yazarsanız çok sevinirim.

İyi bir elektrikçi ve kilitci ustası da işinizi görür

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Başka tavsiyeleriniz var mı? gidince Fatih ustada işimiz görülmezse rastgele tamircilere gitmek istemiyorum. Gerçekten işi anlayanlar az. Herkes ben tamirciyim diye arabaya giriyor sonra araba laşkla oluyor.

Fatih usta kesin ihtimal yapar ama olur da yapamazsa onun dükkanının hemen arka sokağında JET OTO var oto elektrik-elektronik -merkezi kilit vs bunlara bakıyor. Kocaman tabelasını görürsünüz ki görmeseniz bile sanayinin daima en kalabalık dükkanı orasıdır, orada da Mikdat Usta var ona gösterebilirsiniz.

Geri
Üst Alt