Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gazi gec aliyor.

Gangster

Kayıtlı Üye
Merhaba beyler.2015 leon um var. son zamanlarda fark ettim araba gaza bastikdan yaklasik 2 sn sonra hizlanmaya basliyor. bunun sebebi ne olabilir. start stopu kapattim gene ayni. Gaz pedali hic hassas degil. Servis normal diyor fakat kirmizi isik yesile dondugunde 90 model bir arac bile benden hizli kalkiyor:)
Araba otomatik vites.

Diger sorun ise bugun ekranda gordugum hata uyarisi. 3 saniye gorunup kayboluyor, Hata! araci park konumuna getirin ve terk edin gibi bir yazi gordum cok enteresandi:)

Son düzenleme:
Merhaba beyler.2015 leon um var. son zamanlarda fark ettim araba gaza bastikdan yaklasik 2 sn sonra hizlanmaya basliyor. bunun sebebi ne olabilir. start stopu kapattim gene ayni. Gaz pedali hic hassas degil. Servis normal diyor fakat kirmizi isik yesile dondugunde 90 model bir arac bile benden hizli kalkiyor:)
Araba otomatik vites.

Diger sorun ise bugun ekranda gordugum hata uyarisi. 3 saniye gorunup kayboluyor, Hata! araci park konumuna getirin ve terk edin gibi bir yazi gordum cok enteresandi:)
hızlanma konusunda birşey diyemem fakat ' aracı park konumunda terk edin' yazısı hakkında şunu diyebilirim, benim aracımdada olmuştu bir sene kadar önce, benımki devamlı yazıyordu belli araklı olmaksızın en son servise gittğimde vites mekanizması deişçek dediler sensörler algılamıyormuş hangi viteste olduğu flan dediler,dsg yazılımla çözülebilende var fakat servis baktğında benım değiştirmişlerdi,garantisi varsa para almazlar ama garantisi yoksa belli bir ücret alıyorlar , seninkide artarsa biran önce serviste göster derim.

Gaz kelebeğini temizletin yada dizelse enjektör başında tıkanıklık olabilir tekleme de yapıyorsa. Önemsememezlik yapmayın bence her o gecikmeli hızlanmada araç boğuluyor ve daha baş ağrıtıcı şeylere sebebiyet vermesi muhtemel.

Geri
Üst Alt