Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gaza basıldığında araç icine gelen ses

2016 fr araçımda gaza bastığımda motor sesinden farklı iceri farklı bir ses veriyodu. Pazartesi servise bıraktım gögüs kısmını komple sökmüş inceliyolar inşALLAH büyük bi sorun değildir sonuçu paylaşırım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araçı buğün teslim aldım sesi baya incelediklerini ama sıkıntı olan bir durum olmadığını ve diğer araçlarda da bu sesin mevcut olduğunu ilettiler.

Araçı buğün teslim aldım sesi baya incelediklerini ama sıkıntı olan bir durum olmadığını ve diğer araçlarda da bu sesin mevcut olduğunu ilettiler.

Sesi dinlemek için sürüş yapmışlar mı?Yaptılarsa eğer belirlemiş olmaları lazım ki göğsü sökmüşler. Sürüş yapıp sesi dinlemeden hadi bir sökelim arabayı mantığı bana çok zeka yoksunu hareket geliyor. "Niye söktün neyi dinledin arkadaş?" derler adama. Diğer araçlardan da o sesin geldiğini aracı sökünce mi hatırlamışlar yoksa oradaki bütün araçları çalıştırıp gezmişler mi acaba ses onlardan da geliyor mu diye? Bunlar aklımdan geçen deli sorular işte. Ülkemizin hemen her alanında niteliksiz insanların yüzünden hizmet alanlar para ve zamanından oluyor.

Ellerinde aynı araçtan var mıydı, varsa siz bir test yapın, bir de nasıl bir ses içeriğe geliyor. Video çekme şansınız var mı? Göğüs kısmı neden sökülmüş, ses var ki bakmışlar? Cozememisler ki, diğer araçlarda da var demişler. Servisler yalan dolan işte.
Aracın garantisi var di mi?
Konuyla ilgili iş talebi ve bu iş talebinin size yazılı cevabı var mı?

Geri
Üst Alt