Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Garanti bitiyor 2015 ibiza TSI 1.2

rakar

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba
Aralık ayında aracımın garantisi bitiyor ve 25 bin bakımına bir hafta kaldı buna istinaden bir kaç sorum olacak değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
1. Sizce yetkili serviste bakımlarını yaptırmaya devam etmelimiyim yoksa nasıl olsa garantisi bitiyor diye özel servise mi götürmeli miyim malum arada baya fiyat farkı oluyor.
2. Avrupa yakasında tavsiye edebileceğiniz özel servis var mıdır?
3. Son olarak bakımda değişenler nelerdir? Netten sipariş verip dışarda özel bir servise işçilik verip bakımını yaptırsak nasıl olur?
Şimdiden teşekkürler...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar merhaba
Aralık ayında aracımın garantisi bitiyor ve 25 bin bakımına bir hafta kaldı buna istinaden bir kaç sorum olacak değerli görüş ve önerilerinizi bekliyorum.
1. Sizce yetkili serviste bakımlarını yaptırmaya devam etmelimiyim yoksa nasıl olsa garantisi bitiyor diye özel servise mi götürmeli miyim malum arada baya fiyat farkı oluyor.
3. Son olarak bakımda değişenler nelerdir? Netten sipariş verip dışarda özel bir servise işçilik verip bakımını yaptırsak nasıl olur?
Şimdiden teşekkürler...

serviste yaptırmak ve özel serviste yaptırmak tamamen kullanıcı görüşü ben sıfır aracımı kendi ustamda bakım yaptırıyorum servise vereceğim parayla 2 defa bakım yapılıyor
avrupa yakasında @dadaş34 yardımcı olur iyi ustalar var
ayrıca bakımınızın 30bin de olması gerekiyor hazır bakım setleri satılıyor yaptıracağınız ustanın orjinal malzeme aldığı yer vardır oradan da alınabilir
@dadaş34 @seckin2001 @Gogo yardımcı olur sizlere buluşmaya gelecekte merak ettiğiniz her şeyi sorabilirseniz

tsi motor farklımıdır bilmiyorum ama 30 bin rutin bakım oluyor. Filtreler yağ değişiyor. Yetkili servis yanlış hatırlamıyorsam bujileri de değişiyor her 30 binde bir.

Teşekkürler herkese az önce esenyurt doğuş otoyu aradım 970 tl fiyat çektiler :/ ilk bakıma ekstra olarak bujiler değişiyormuş. @memet_one @bora55 @#ismail

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba
Şimdiden teşekkürler...

Garantisi bitiyorsa servise para vermenin bir anlamı Yok kaliteli işçilik yapan servislere git bence

parçaları interneten vermeni tavsiye etmem yansana yi ürün yada çakma çıkabiliyor,o nedenle güzel bi özel serviste yaptıra bilirsin avrupa olarak genelde bakım işlerini japon oto ikitellide yaptırıyoruz.

Seçkin2001 arkadaşımıza katılıyorum servisten al parçaları

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt