Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcırtı sesi

Bende ayni dusuncedeyim.Sogukta lastik fisekler contalar kayislar genlesir sertlesir ve gıcır gıcır olur gelen ses kapidanmi on takimdanmi arkadanmi vs vs. Hepimiz arabamizi kendimizden cok dusundugumuz icin telas yapiyoruz bende dahil.Aracin altinda ne kadar burclarda egzost baglanti yerlerinde lastik var ise hepsi yeniden degisip presleniyor sök tak biraz zaman aliyor,parcalar ucuz ama harcanan iscilik zamanindan dolayi ustanin birazda boşta olmasi alt komple 200-250 ye mal oluyor.Ben suan bunu yaptiracam lityumlu gres surdurteceğim fişekleri takarken.

Bide abi dün yağmur yağdı ses son derece azaldı mesela

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Söför koltugumda bir bosluk oldugunu tespit ettim dun bir parmak kadar ileri geri kaciriyor koltugu sokup onaracagim burdaki sesi de yok etmeyi hedefliyorum.

Geri
Üst Alt