Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gıcırtı sesi

Enteresan bir olay.Valla ben kafaya koydum komple aracin alt taban kapi icleri bagaj tavan camurluk davlumbazi sokturup ses izolasyonu yaptirtacagim.

Ses üst taraftan geliyor net bir şekilde abi

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bak kardesim.benim aracimda duz yolda giderken yavas veya hizli hicbir skıntı yok nezaman cok ani manevra ani fren veya cukura girdimmi ses geliyordu.Hep amortisor takozlari dediler.Motorcu akrabaya gittim bindik dolastik.kanala soktuk beni cagirdi alta indim parmagini suraya koy dedi (z aski rotuymus) diger eliyle arabayi salladi tık tık gelen ses buymus.2 adet 45 tl ye aldim takicaz.Bende arkadan sagdan geliyor zannediyordum hicte oyle degilmis.O sesi nereye vuracagi belli olmaz dedi ustam.

Aynı durum bendede vardı kapıdan geliyor diye düşünürdüm kapıya bastırınca gidiyordu çünkü ses yaptılar serviste bişeyler yine aynısı oldu bende. Yaz geldiği için genleşme yaşadığı için plastikler şuan yok ama kışın aynı sesler devam edicek sizinde bilginiz olsun serviste pek ümitli değil bunların çözümü olmaz diyip duruyorlar içine yalandan yalıtım malzemesi falan koyuyorlarda nafile sesler hep var.

Aynı durum bendede vardı kapıdan geliyor diye düşünürdüm kapıya bastırınca gidiyordu çünkü ses yaptılar serviste bişeyler yine aynısı oldu bende. Yaz geldiği için genleşme yaşadığı için plastikler şuan yok ama kışın aynı sesler devam edicek sizinde bilginiz olsun serviste pek ümitli değil bunların çözümü olmaz diyip duruyorlar içine yalandan yalıtım malzemesi falan koyuyorlarda nafile sesler hep var.
Bende ayni dusuncedeyim.Sogukta lastik fisekler contalar kayislar genlesir sertlesir ve gıcır gıcır olur gelen ses kapidanmi on takimdanmi arkadanmi vs vs. Hepimiz arabamizi kendimizden cok dusundugumuz icin telas yapiyoruz bende dahil.Aracin altinda ne kadar burclarda egzost baglanti yerlerinde lastik var ise hepsi yeniden degisip presleniyor sök tak biraz zaman aliyor,parcalar ucuz ama harcanan iscilik zamanindan dolayi ustanin birazda boşta olmasi alt komple 200-250 ye mal oluyor.Ben suan bunu yaptiracam lityumlu gres surdurteceğim fişekleri takarken.

Bende ayni dusuncedeyim.Sogukta lastik fisekler contalar kayislar genlesir sertlesir ve gıcır gıcır olur gelen ses kapidanmi on takimdanmi arkadanmi vs vs. Hepimiz arabamizi kendimizden cok dusundugumuz icin telas yapiyoruz bende dahil.Aracin altinda ne kadar burclarda egzost baglanti yerlerinde lastik var ise hepsi yeniden degisip presleniyor sök tak biraz zaman aliyor,parcalar ucuz ama harcanan iscilik zamanindan dolayi ustanin birazda boşta olmasi alt komple 200-250 ye mal oluyor.Ben suan bunu yaptiracam lityumlu gres surdurteceğim fişekleri takarken.

Z rotu kontrol edin diye bilgi veriyim mi onlara

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt