Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün haftanın fırsatları

Eğer marka takıntınız yoksa, yaz geldi bol bol tşört giyip çıkartırım diyorsanız gayet uygun fiyata bu sitede tsörtler var.
Kendi adıma 7.99 olanlardan 6 tane aldım. Ürünleri cumartesi gecesi 1-2 gibi sipariş etmiştim. Dün elime geçti. Yani 2 günde elinize ulaşıyor.
Ürünler yüzde yüz pamuk yada yüzde 60-70 pamuk şeklinde.
T-Shirt Modelleri | DeFacto

a101 de bişiler varmı :) @bora55

:) hahaha
Hocam a101'de geçen hafta güzel bir şey vardı. Bir bakın eğer duruyorsa alın derim.
Şu katlanan sandalyeler varya onlardan gelmişti. Sanırım 19 lira civarındaydı.
Ben daha önce almıştım 2 tane arabanın arkasına atıyorum. Denize yada pikniğe giderken yada balık tutarken gayet iyi oluyor. Aynı ürün bu hafta bim'e gelmiş ama 27.5 lira. Eğer böyle sandalyeniz yoksa çevre a101'lere bakmanızı öneririm.

Bu hafta marketler de piknik sezonu var :) a101'de mangal yoksa mangal var. Ufak birşey. Aracın arkasında rahatça gezdirilebilir... 12.95'cik... yada güzel bir hamak alınabilir...
Ürünler burada : A 101 - Hoşgeldiniz

Gelelim Bim'e :D
Bu hafta ilgimi çeken ve çoktandır aklımda olan bir ürün var.
SEMAVER... :D
Ürün bu : Bim A.Ş.
35 lira. Alabilirim.

Heee unutmadan bu hafta tavsiye edebileceğim bir ürün daha var...
Gayet işe yarıyor. Soğuk içecekleri ve yiyecekleri gayet güzel muhafaza edebilen bir piknik çantası...
Denize giderken pikniğe giderken iş yapıyor....

Hocam a101'de geçen hafta güzel bir şey vardı. Bir bakın eğer duruyorsa alın derim.
Ben daha önce almıştım 2 tane arabanın arkasına atıyorum. Denize yada pikniğe giderken yada balık tutarken gayet iyi oluyor. Aynı ürün bu hafta bim'e gelmiş ama 27.5 lira. Eğer böyle sandalyeniz yoksa çevre a101'lere bakmanızı öneririm.

Bu hafta marketler de piknik sezonu var :) a101'de mangal yoksa mangal var. Ufak birşey. Aracın arkasında rahatça gezdirilebilir... 12.95'cik... yada güzel bir hamak alınabilir...

35 lira. Alabilirim.

Gayet işe yarıyor. Soğuk içecekleri ve yiyecekleri gayet güzel muhafaza edebilen bir piknik çantası...
bora bunu neden dedim malum mahrumiyet bölgesindeyim şantıyede merak ettim sadece :D tşkler cevremde a101 yok :)

35 lira. Alabilirim.

Yaşasın mangal sezonu. Ürünler gayet iyi
Paylaşım için teşekkürler.

İlk önce şunu söyleyeyim. Paylaşacağım ürünlerden bir tanesini aldım kullanıyorum ve memnunum. Az paraya gayet kaliteli çekim yapıyor bence. Ayrıca diğer forumdan Olgu ERHAN isimli arkadaşımız ürünleri incelemiş artı ve eksilerini kendince yazmış. Emek onun emeği ben sadece paylaşım yapıyorum fiyatları uygun olduğu için.

İlk ürün şu :
G1W-C Full HD Car DVR Camera - Gearbest Car Gadgets
Ürünü kullanıyorum görüntü kalitesi gayet tatminkar. Normal fiyatı 43.99 dolar...
"G1WCTURKEY" şifresini yazınca fiyatı 42.99 dolara düşüyor. Ortalama 117 liraya geliyor kamera.

İkinci ürün ise şu :
VIOFO A118C 1.5 inch H.264 1080P Novatek 96650 Capacitor Battery Car DVR Dash Cam-75.00 and Free Shipping| GearBest.com
İncelemelere ve kullanan arkadaşlara göre görüntüsü gayet güzelmiş.
Hatta o kadar ufak ki dışarıdan bakınca yağmur sensörüne benziyor. Sanki arabanın kendi aparatıymış gibi.
Normal fiyatı : 75 dolar...
"GBA118C" şifresini girince fiyatı 59.99 dolara düşüyor. Ortalama bu da 163 lira civarına giriyor.

Benzinliklerde bezlerde aşırı bir indirim var arkadaşlar haberiniz olsun ^^

Geri
Üst Alt