Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün haftanın fırsatları

Satıcı ile konuştum , lip esnek diyor. Kırılma olayı olmaz diyor.
Nasıl sizce arkadaşlar ?

Neyse yeni bir ürün daha paylaşalım :D @kirlisakal
Olur ya belki müstakil evi olan vardır.
Nette baktım fiyatları 500-600 arasında değişiyor. Burada 360 lira yazmış.
Basınçlı oto yıkama. Bana göre değil ama kimileri böyle şeye meraklı.
Özelliği nedir ne değildir bilmiyorum ama fiyat olarak diğer sitelerden biraz daha uygun diye paylaşayım dedim.
Link : https://www.evidea.com/blackdecker-pw-1900-wr-xtr-basincli-yikama-kle706/p/260817?ref=akakce&v=0.18
Son bir tane kalmış yazıyor sanırım...
Ekli dosyayı görüntüle 7309

Yerim olsa kesinlikle alacağım bir alet. Araba yıkamak zevklidir ama yer ve vakit de lazım :)

Tüm araçlara uygun 3 parçalı cupra lip demiş ilanda.
Fiyatı 29.90
Kargo'da bedava...
3 Parçalı olması mı iyi , yoksa tek parça mı iyi bilmiyorum. Ama bu plastik parça için 50-60-100 lira vs. ücretlere göre bu ilan bir nebze uygun geldi bana. Belki işine yarayan olur...
İlan : http://www.sahibinden.com/ilan/yede...noktali-kum-desenli-cupra-lip-200815361/detay
Ekli dosyayı görüntüle 7322
Ekli dosyayı görüntüle 7323
Ekli dosyayı görüntüle 7324
Ekli dosyayı görüntüle 7325

Daha önce burada ilanını verdiğim cupra lip elime ulaştı.
İş yerinde olduğumdan tam yaya yaya resim çekemedim. Havaların ısındığı bir gün (yağmur çamur olmadığı) umarım montajını yapar o zamanda foto paylaşırım.
Fiyatı 29.9 ve kargo bedava...
IMG_20150331_131432.jpg IMG_20150331_131356.jpg

Senin lip ne zaman geliyor ?
Eğer o gelmeyecekse bundan alalim sanada, fiyat uygun gibi. Kargo ucretide yok. 1 gunde geldi

Bi tane de ben kaptım bundan :D
Fena da değil hani. Blutut'u açıyorsun otomatik tanımlıyor. Bas çek. Ohh mis...
Vay be ne zamanlara geldik selfie çubuğu, kırk yıl düşünsem gelmez aklıma. Bunu kendim yaparım gibi yalnız ama mekanik olur.

GT-I9190 cihazımdan gönderildi

Geri
Üst Alt