Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün haftanın fırsatları

YEKTA

Kayıtlı Üye
Konu başlığında da yazdığım gibi her alanda
elektronik mağazalardan
gözlükçüye
akaryakıttan
kozmetiğe
telefon operatörlerinden aklıma gelmeyen çoğu sektöre kadar a dan z ye yapılan kampanyaları günün yada haftanın fırsatları diye bir sabit konu açarsak tüm forum üyelerinin takip edeceği birbirimizi haberdar edebileceğimiz duyanın duymayana haber vereceği hoş bir şey olur diye düşündüm nasıl olur ?

keyifli forumlar

Bence iyi olur,herkese farklı yerlerden mesajlar geliyor onları buraya yazarak herkes bilgilendirilmiş olur.

haklısınız abi iyi fikir.yararlı olur bence...

eveeeet serhattan günün ilk fırsatı geldi :)

eveeeet serhattan günün ilk fırsatı geldi :)

:) valla fırsatları kovalamak lazım aliyoruz dısarda magazalardan genelde bindirimli eve geliyorum int. dolasırken bi görüyorum yari fiyatina..
markafoni den de güzel fırsatlar oluyor hakikaten ürünler hep orjinal..

teşekkürler yekta..sabit

markafoni, şehir fırsatı vs. takip etmek lazım bu tarz durumlarda.. :eek:key:

çok önemli bir konu var indirmler gözden kaçmasın diye sohbet geyik oo çok iyi imiş kaç günde geldi .seni aradım yoktun..mesaj kutun dolu her türlü sohbeti falan hepsi burda olursa indirimleri yazan mesajları bulmakta güçlük çekeriz gibime geliyor..
buna arkadaşlar dikkat ederse hakikatten çok keyifli olur

Geri
Üst Alt