Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Günün haftanın fırsatları

Neyse yeni bir ürün daha paylaşalım :D @kirlisakal
Olur ya belki müstakil evi olan vardır.
Nette baktım fiyatları 500-600 arasında değişiyor. Burada 360 lira yazmış.
Basınçlı oto yıkama. Bana göre değil ama kimileri böyle şeye meraklı.
Özelliği nedir ne değildir bilmiyorum ama fiyat olarak diğer sitelerden biraz daha uygun diye paylaşayım dedim.
Link : https://www.evidea.com/blackdecker-pw-1900-wr-xtr-basincli-yikama-kle706/p/260817?ref=akakce&v=0.18
Son bir tane kalmış yazıyor sanırım...
Adsızdadsada.jpg

Lastikçiye gidene kadar idare etsin diye illa hava basmak yerine buradak iürünlerden herhangi biride kullanılmazmı. Arabada dursun...

http://www.n11.com/lastik-ve-jant/lastik-ve-jant-bakim-urunleri/tamir-spreyi
Aslında bundan bende var :D
Unutmuşum...
Bunu daha çok uzun yolda ıssız dağ başında karanlık izbe yerlerde lastik patlarsa kullanırım diye düşünüyorum.
Bunu lastiğin içinden temizlemek zor diye duymuştum. ama ne kadar doğru bilmiyorum tabi

Aslında bundan bende var :D
Unutmuşum...
Bunu daha çok uzun yolda ıssız dağ başında karanlık izbe yerlerde lastik patlarsa kullanırım diye düşünüyorum.
Bunu lastiğin içinden temizlemek zor diye duymuştum. ama ne kadar doğru bilmiyorum tabi

Sen temizlemicen kardeşim lastikçi temizlicek :)

Neyse yeni bir ürün daha paylaşalım :D @kirlisakal
Olur ya belki müstakil evi olan vardır.
Nette baktım fiyatları 500-600 arasında değişiyor. Burada 360 lira yazmış.
Basınçlı oto yıkama. Bana göre değil ama kimileri böyle şeye meraklı.
Özelliği nedir ne değildir bilmiyorum ama fiyat olarak diğer sitelerden biraz daha uygun diye paylaşayım dedim.
Link : https://www.evidea.com/blackdecker-pw-1900-wr-xtr-basincli-yikama-kle706/p/260817?ref=akakce&v=0.18
Son bir tane kalmış yazıyor sanırım...
Ekli dosyayı görüntüle 7309
on numara alet...şimdi artıkın petrollerde 1 liralık kendin yıka sistemi var :) bunu alırsak su faturası kabarık gelir dakkada araba yıkarız :D

yok laa pompa ucuzmuş al koy zarar gelmez :) ama yıkama makinası bence gereksiz hemde pahalı
O değilde aha bugunde sag arka lastik patladı sanırım. Baktım baya inik. İstasyondan hava basim dedim 7 ye inmiş.
Gene 10 lira batmış lastiğe anladığım kadarı ile.

O değilde aha bugunde sag arka lastik patladı sanırım. Baktım baya inik. İstasyondan hava basim dedim 7 ye inmiş.
akcak kan damarda durmaz :) gene 10 lira bişi değil...araba evlattır kazancına ortak olur,başkasının yiyemediğini bizim arabalar yer :) allah korusun yolda patlamasın durduk yerde varsa bişisi insin..geçmiş olsun

Bişeyi kırk kere söylersen olurmuş. O kadar konuştuk ki çağırmış olduk. Geçmiş olsun kardeşim.

Geri
Üst Alt