Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Göstergedeki uyarı

ismail33

Kayıtlı Üye
Selamlar, aracımda kontağı cevirdigimde aşağıdaki gösterge de 186 ve 1000km yazısı çıkıyor ve bakım anahtarı işareti, 186 yazısı 6 gün sonra 180 e düştü onun gün olduğunu anladım. Bakım günü yaklaştığını mi gösteriyor bu uyarı ?
OrOERD.jpg

Normalde dikkatinizi çekmemiş 190 günden başlıyor aracın yağ basıncı ve yağ viskozitesi düşme riskine karşın 190 gün önceden uyarı ve bakımın yaklaştığının habercisi kısacası bak para yiyeceğim kendini hazırla şimdiden diyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selamlar, aracımda kontağı cevirdigimde aşağıdaki gösterge de 186 ve 1000km yazısı çıkıyor ve bakım anahtarı işareti, 186 yazısı 6 gün sonra 180 e düştü onun gün olduğunu anladım. Bakım günü yaklaştığını mi gösteriyor bu uyarı ?
OrOERD.jpg

Bu uyarı ilk hangisi yaklaştı ise o zaman çıkıyor 15bin km yada 1 yıllık bakım süresi hangisine daha önce yaklaştı iseniz uyarıyı verir

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bu uyarı ilk hangisi yaklaştı ise o zaman çıkıyor 15bin km yada 1 yıllık bakım süresi hangisine daha önce yaklaştı iseniz uyarıyı verir

Abi Merhaba,

ben aracı en son mez de bakıma soktum benim araba suan 30 bin 2 yıl a endekslenmiş 20 bin küsürlerde bakım periyodu :) mez e götürdüm gösterdim ya işte bizim program güncellendi yeni ekranlı arabalarda 2 hafıza girebiliyoruz biz buna müdahale etmiyoruz gibi birşeyler soyledi araba belki 15 binde de uyarı verir dendi. ben arabanın ne zaman bakıma gideceğini biliyorum o konuda sıkıntı yok. ama mez in dediği doğru mudur .?

Abi Merhaba,

ben aracı en son mez de bakıma soktum benim araba suan 30 bin 2 yıl a endekslenmiş 20 bin küsürlerde bakım periyodu :) mez e götürdüm gösterdim ya işte bizim program güncellendi yeni ekranlı arabalarda 2 hafıza girebiliyoruz biz buna müdahale etmiyoruz gibi birşeyler soyledi araba belki 15 binde de uyarı verir dendi. ben arabanın ne zaman bakıma gideceğini biliyorum o konuda sıkıntı yok. ama mez in dediği doğru mudur .?

Yok biraz üstün körü ve ilgisiz cevap verilmiş müdahale ediliyor hatta ben aracıma bakım periyodunu 10bin km olarak ayarlatıyorum

Yok biraz üstün körü ve ilgisiz cevap verilmiş müdahale ediliyor hatta ben aracıma bakım periyodunu 10bin km olarak ayarlatıyorum

aynı fikirdeyim malesef ki.
bana işte bilgisayardan ayarları gösterdi bu bi paket ayar dedi. ekranlı olanlar için doğru olabilir ama kafamı karıştırdı. Birdahaki bakımda özellikle kontrol ettireceğim. Mez den malesef memnun kalamadım ama.

Geri
Üst Alt