Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gösterge panelindeki ışık

Gel ben sana yardımcı olayım göçme konusunda sana :)

uoops o zaman işin rengi değişti o zaman n75 kara kutu dediğimiz parça ya da hava akış metre olabilir sorun. bu durumda diagnos a başvurmak zorundayız Kemal

N75 kolay kolay bozulmaz abi,maf sensoru bozuk olabılır belkı ama maf kotu okudugu zaman arıza ısıgı yakmıyo.cekısten dusurur ama ısık yakmıyo,senın dedıgın gıbı dıagnostık e baglamak lazım en temız ıs ıcın

Mert abi aynı sorunu bende yaşamıştım benimde gaz yemiyodu stop edip çalıştırdığımda düzeliyo du onunda turbodan olabilirmi mert abi...Ben servise soktum turboyu söktüler içi kurum dolmuştu tekrar taktılar yine yaptı bu kez turbonun orada hava basıncı varmış onu açtılar şuan bi sorun yok...

İşte ona bizim köyde kara kutu diyorlar Orkun. :)

valla mert abi k.bakma ben bu araba konusunda cahilim biraz hep otobüslerle ilgilendiğim için :)EGR valfide aynı şeymi oluyo bu arada :D:D aynı şey oluyosa benim EGR valfinimi açtılar o zaman...:D:D

Egr farklı bir şey Orkun. Egzos Geridönüşüm Valfi egr denen şey

Geri
Üst Alt