Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fulllink açtırmak için yer arıyorum

Bursa da var mı emin değilim ama İstanbul da enderelektronik yapıyor servisten uyguna yapıyor
Fullink kullanmak eğlenceli fakat video oynatma gibi işlemler için ek telefon programları kullanmanız ve çok uğraşmanız gerekiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Anladım karar verdim doğuşta bunu yaptırmak daha iyi fakat kampanya vs oluyor mu onu merak ettim

Anladım karar verdim doğuşta bunu yaptırmak daha iyi fakat kampanya vs oluyor mu onu merak ettim

Arada oluyor servis danışmanı ile aranız nasıl yol sonu yaklaşıyor bir sorun olmazsa biraz ısrar edin yapılan bir bakım kampanyasına onu da daha uygun fiyata ekleyebilirler

Arada oluyor servis danışmanı ile aranız nasıl yol sonu yaklaşıyor bir sorun olmazsa biraz ısrar edin yapılan bir bakım kampanyasına onu da daha uygun fiyata ekleyebilirler

Servis danışmanıyla normal bir iletişimim var fakat gide gele belki daha iyi olabilir umarım eklerler

Geri
Üst Alt