Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullink yardım

Arkadaşlar yetkili serviste sadece parça ücreti vererek açtırdım. Bu parçalar sırasıyla, S41 fullink aktivasyon dökümanı, usb port komple ve soket

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ücreti yazmak istemiyorum ama diğer yetkili servislerin bu işten afedersiniz eşek yüküyle para kaldırdığını anladım

Fullink ne gbi katkı fayda sağlıyor detay verebilir misiniz yaptırmaya değer mi?

Arkadaşlar yetkili serviste sadece parça ücreti vererek açtırdım. Bu parçalar sırasıyla, S41 fullink aktivasyon dökümanı, usb port komple ve soket

Şimdi sen usb aux montajını yaptırdın sonra dışarda aktivasyon koşunumu girdin ?

Diğer bir konu servisler usb olan bir araçta 900 tl aktivasyon alıyor yurt dışından kitapçık geliyor kodluyor senin dediğinden bişey anlamadım?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaşlar tüm işlemlerim seat yetkili servisinde yapıldı. Usb değimi kodlama vs

Sadece ikili ilişkilerim nedeniyle işçilik ödemedim. Fulllink aktivasyon kodu kitapçığı 355 tl + usb port ve soket 173 tl

Fullink ne gbi katkı fayda sağlıyor detay verebilir misiniz yaptırmaya değer mi?

Fulllink tavsiye ederim kardeşim. İphone kyllanıyorum ve siri ile yaptığım tüm iletişimi araç üzerinden yapabiliyorum. Yani aracın kendi mikrofonu, hoparlörü ve medya ekranı üzerinden görüntü aktarımı. Gelen mesajları siri okuyor. İnternet üzerinden radyo dinleme aktif. Ama fullinki sony xperia z serilerinde daha aktif kullanabiliyormuşuz. Medya cihazının yazılımı depiştiği için görüntüler değişti

Seat Erya bayiinden 400 lira fiyat aldım. Kampanya varmış

Geri
Üst Alt