Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fullink yardım

Kardeşim fullinki ben de açtırdım port değişti ortalama 1200 e mal oluyor toplam sonra tekrar fullink çalışmadı bilgisayara bağlayıp vag kodlarından birini resetlediler sonra çalıştı çözüm bu ibizalarda erzurum erses seat servisinden abdurrahman beyi bağlatırsan o kodu biliyor ayrıca usb portunu değiştirmeyi unutma her türlü fullink konusunda yardımcı olurum
[doublepost=1500446814,1500446794][/doublepost]
Arkadaşlar serviste fulllink açtırdım ama iphone ile bağlantı yapamadım. Nasıl iştir anlamadım. Acaba aracın usb portunun değişmesi mi lazım arkadaşlar. Araç 2016 ibiza 1.0 eco tsi style plus

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
.

Arkadaşlar bugün yarım kalan işi tamamladık. İphone bağlantısı bu şekilde. Yalnız haritalarda sol yandaki menü şekli gitmiyor orada kalıyor. Sizdekilerde bu şekilde mi.

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Fiyat vermeyeceğim ama sizin bahsettiğiniz rakamların yarısı diyebilirim arkadaşlar

O yandaki menü sık kulanılanların en son hangi programa girdiysen oraya atar

Arkadaşlar bizim bu araçların çakmaklığı çevresinde kırmızı ışıklandırma yanıyor mu acaba farları açınca

Aynen

Geri
Üst Alt