• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Full link aktivasyonu

lazarus_01

Kayıtlı Üye

lazarus_01

Kayıtlı Üye
Appleda jailbreak yapip ngxplay ile istediginiz programi carplay a atayabiliyorsunuz. Yeni surumun jailbreak i olmadigi icin deneyemedim. Samsung s8 plus ile android ekraninda istediginiz uygulamayi kullanabiliyorsunuz yazilimsiz arac haraket halinde iken video izleyebiliyorsunuz. Sony z serisi ile mirrorlink ile tum programlar calisiyor ama arac hareket halinde iken duruyor. Oda yazilim ile cozuluyormus.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

memet_one

VİP Üye
Administrator
Appleda jailbreak yapip ngxplay ile istediginiz programi carplay a atayabiliyorsunuz. Yeni surumun jailbreak i olmadigi icin deneyemedim. Samsung s8 plus ile android ekraninda istediginiz uygulamayi kullanabiliyorsunuz yazilimsiz arac haraket halinde iken video izleyebiliyorsunuz. Sony z serisi ile mirrorlink ile tum programlar calisiyor ama arac hareket halinde iken duruyor. Oda yazilim ile cozuluyormus.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Bu işlem nasıl yapılıyor sony z serisinde direk telefon ekranı geliyor android auto da seçenek yok fazla bu apple carplay için de geçerli
Ben sony haricinde video izleyemedim ekranda ondada kablo aktarım hızında sıkıntı oluyor videolar da piksel düşmesi oluyor

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt