Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Front Asist

denizlujo

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ibiza aracımda front asist devrede ve ayarı erken konumuna aldım ancak çalıştığını sanmıyorum. Sadece başka araca fazla yaklasınca kadran ekranında sesli uyarı ve üç tarafı parantez ortası araba işareti geliyor. Geçen denedim önde kuzenim gidiyordu dibine kadar girdim araç durmadı çarpıyordum az daha

Sizde durum nedir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Uyari veriyorsa calisiyordur. Onde seyreden aracin dibine kadar girince durmasi gereken prensipte degil de onunuzde duran araca carpacak kadar hizliysaniz ve frene basmadiysaniz devreye giriyor. Kuzeniniz yaya ise belirli bir km hiz ile suruste algiliyor yayayi.

merhaba benim aracım manual olmasına ragmen bircok kez frenleme yapmasına sahit oldum. Acıl isim oldugunda hızlı arac surerken mutlaka devreden cıkarıyorum.

Ben araç sürerken bazen dalgın oluyorum önümdeki trafiği kaçırabiliyorum bir çok kez önce uyarı verip sonra kendisi fren yaptı aracım.Bir iki kez de front asist kirlendiği için temizlemem gerektiği uyarısı aldım radarları kirliyse bi temizleyin

Benide çok kez uyardı çok kez durdurdu çalışıyor yani sorunsuz bir kaç kez radarı kirli olduğu için devre dışı kalmıştı temizleyip yoluma devam ettim. Yetkili servisi arayıp sorun bence

Arkadaşlar merhaba ibiza aracımda front asist devrede ve ayarı erken konumuna aldım ancak çalıştığını sanmıyorum. Sadece başka araca fazla yaklasınca kadran ekranında sesli uyarı ve üç tarafı parantez ortası araba işareti geliyor. Geçen denedim önde kuzenim gidiyordu dibine kadar girdim araç durmadı çarpıyordum az daha

Sizde durum nedir?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

O asistan 2 farklı şekilde var birinde sadece uyarı veriyor kendisi frenleme yapmıyor onun için farklı bir kodlama gerekiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Bendeki de birçok kez frenleme yaptı. Dalgın olduğum zaman çok kötü oluyor. İlk başlarda birine çarptım ya da biri bana çarptı sanıyordum ama artık alıştım.

Geri
Üst Alt