Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Front Asist Hakkında

2018 Leon sahibiyim menude front asist ile ilgili bir sey goremedim tam olarak nerede acaba ?

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld

2018 Leon sahibiyim menude front asist ile ilgili bir sey goremedim tam olarak nerede acaba ?

Sent from my iPhone using SCW - SeatClubWorld
Ibizalar'da standart, leonlarda opsiyonel donanımdır. Aracınızın ön tamponunda alt panjurun ortasında bir radar varsa vardır, yoksa front assist mevcut değildir.

Evet arkadaşlar bir kaç gün öncesinde gerçekten arkdaşın dedği gibi noluyor dedim dııııııı diye uyarı sesi verdi öndeki menüde arada işareti etrafında parantez dalga misali işaret çıktı sistemin çalıştığını net bir şekilde görmüş oldum frenleme yapmasaydım sonraki aşama yavaş yavaş frenleme yapacaktı sanırım ama ben aksiyon aldığım için okadarı olmadı bu arada bir arkdaş sormuş menüde asistanlar başlığından bu özelliklik aktive edilebiliyor arkdaşlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tamam hocam görmüştüm onu sol altta çıkmıştı iki araç arasında ünlem işarati gibi tam hatırlamıyorum ama bir işaret gördüydüm bu ön radarın çalıştığına dair bir işarettir değil mi takip mesafesini kontrol ediyor sonuçta

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
tabikide aynen senin hızına göre uygun fren mesafeni ölçüp sana uyarı veriyor yeter yaklaştığın diyor

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt