Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren lambası sorunu

ersinsavas

Kayıtlı Üye
Merhaba ; arkadaşlar arabada bişey fark ettim stop lambaları fren pedalına bastığımda çok aşağıda yakıyor lambaları. Yani pedala hafif basınca yansın istiyorum. Frenlerin durumu iyi aslında acaba pedaldaki fren müşürü dedikleri sensörden mi yapar bu sorunu. Yoksa frenlere ayar mı gerekli. Bazen fark ediyorum frene hafif dokunduğumda ışıklar yanmıyor. Araç yavaşlıyor ama yanmıyor. İyice basınca aşağılara yakın bi yerde yakıyor... Böyle bi sorun yaşayan varmı daha önce. Neden yapabilir böyle bişeyi. Yeni Fren Müşürü alıp denesem mi bilemedim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Son düzenleme:
Merhaba pedal altında fren müşiri var kurarak tekrar takın sorun çözülür çözülmezse değişim zamanı gelmiştir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba ; arkadaşlar arabada bişey fark ettim stop lambaları fren pedalına bastığımda çok aşağıda yakıyor lambaları. Yani pedala hafif basınca yansın istiyorum. Frenlerin durumu iyi aslında acaba pedaldaki fren müşürü dedikleri sensörden mi yapar bu sorunu. Yoksa frenlere ayar mı gerekli. Bazen fark ediyorum frene hafif dokunduğumda ışıklar yanmıyor. Araç yavaşlıyor ama yanmıyor. İyice basınca aşağılara yakın bi yerde yakıyor... Böyle bi sorun yaşayan varmı daha önce. Neden yapabilir böyle bişeyi. Yeni Fren Müşürü alıp denesem mi bilemedim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Pedalda olan müşürden olması gerekiyor bir oto elektrikçisi baksın kontrol etsin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt