Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fren diskini ve fren balatasını değiştiricem, fikriniz var mı?

fren balata ve diskte marka olarak rakipsiz EBC tavsiye ederim,
ingiliz malıdır. özellikle ultimax 2 serisi normal tip olarak fiyatı uygun ve üzerindeki kırmızı katman sayesinde rodaj süresi bile yok...

arkadaşlar benimde ön disk ve balatalara ihtiyacım var... öneriniz var mı? araç 2014 ibiza 1.4 16V 85hp

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
EBC makasını gördüm ama 1.4 benzinli için var mı sitede bakmak lazım.
[doublepost=1458028651,1458028524][/doublepost]

baktım baya pahalı diğer markalara göre:D
[doublepost=1458801571][/doublepost]
geçen hafta taktırdım balata ve diskleri, usta önce diskleri değişmeye gerek yok dedi ama ben ikisi de değişsin istedim,baya erimişti.ikisinin de yeni olması daha sağlıklıymış..işçilik dahil toplamda 240 tl falan tuttu (serviste yaptırmadım!) ..şu an sıkıntı yok,ferodo tavsiye ederim:)

dostum geçen yıldan bu yana ferodo kullanıyorsun sanırım... orjinallere göre fren performansı nasıl... balata ve disk ömrü nasıl? toz yapıyormu? tavsiye eder misin?

dostum geçen yıldan bu yana ferodo kullanıyorsun sanırım... orjinallere göre fren performansı nasıl... balata ve disk ömrü nasıl? toz yapıyormu? tavsiye eder misin?
Leon da 2 yıl kullandım ben çok memnunum disk ve balata takım almıştım fren mesafesi çok fark etti biraz fazla toz yapıyor jantlarda birde normal disk in bir üst ünü deneyin kaliper oturur ise onu alın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

• Beğen
Reaksiyonlar: goku
Leon da 2 yıl kullandım ben çok memnunum disk ve balata takım almıştım fren mesafesi çok fark etti biraz fazla toz yapıyor jantlarda birde normal disk in bir üst ünü deneyin kaliper oturur ise onu alın

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

anladım Mehmet abi, bende takım alcam fakat internetten sipariş geçicem o nedenle diski deneme şansım olmayacak... muhtemelen diski aynı ölçüde alırım, araştırma aşamasındayım, teşekkür ederim abi.

Merhaba, bugün ferodo ön disk ve balatarım takıldı...
Orijinal balata ve diskleri 64000 km kullandım..
Yeni disk ve balataların 300 km alışma süreci varmış..
Fren performansını merak ediyorum doğrusu..

Ürün linkleri;

FERODO - Fren Aynası - DDF927

FERODO - Fren Balatası - FDB1094

Görseller;
3c194bd5ca53941b1e3ef881578ca36f.jpg
21b24e131ed84fcf19e86ab6f21bb04f.jpg
2fc2b288933df2ad0d3f0281cd031693.jpg
50fe479b7a2db7c81b652d7b4bd5677f.jpg
78a0f9c243db861054faf448bcf4a7d7.jpg

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt