Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

fr'a full led sonradan ekletilebilir mi...

bilgi paylaşımı böyle olur. bilmiyordum la :D

Rica ederim :)
Ayrıca ön tavan aydınlatması sunrooflu araçlarda yatay bir şekilde dururken sunroofsuz araçlarda meyilli bir şekilde durmakta. Tam hatırlamıyorum, yanılıyorda olabilirim ama sunrooflu araçlarda arka tavan aydınlatmalarıda biraz daha gerideydi sanki.
Bu arada sunrooflu araçlarda o tavandaki tutacak yeri gereksiz bende oraya orjinal gözlük kabı satıyorum ilgilenenlere duyurulur :D

Rica ederim :)
Ayrıca ön tavan aydınlatması sunrooflu araçlarda yatay bir şekilde dururken sunroofsuz araçlarda meyilli bir şekilde durmakta. Tam hatırlamıyorum, yanılıyorda olabilirim ama sunrooflu araçlarda arka tavan aydınlatmalarıda biraz daha gerideydi sanki.
Bu arada sunrooflu araçlarda o tavandaki tutacak yeri gereksiz bende oraya orjinal gözlük kabı satıyorum ilgilenenlere duyurulur :D

Fırat led fardan gözlük kabına bağladın ya helal olsun :D :eek:key:

Fari bilemiyorum fakat sunroff sonradan yapiliyor yapan yerler farkli orjinal gibi olmasini gectim aracin dengesini bozuyor gostermesin kaza durumunda tavan sistemi bozuldugundan sknti yaratabilir fabrika cikisli sunroff lu ve sunroffsuzlarin tavani bu tur kazalara onlem amaciyla farkli uretiliyor

Ben en baştan beri Varidat ile konuşup ona düşüncelerimi söylüyorum ve yardımcı olmaya çalışıyorum. Sana ne dokunda da böyle anlamsız girdilerde bulunuyorsun? Amacın ne yani?

Çirkinleşecek belli.. Giderle gelirle işim olmaz, Laf-ı Güzafa karşıyım.. Bahtın Açık Olsun..

ben de yapılmasına yapılır diye düşünüyorum ama astarı kılıfından gerçekten pahalıya çıkar, bir de işin yazılım tarafı var, bütün donanım (far yıkama, onun su pompası vs dahil) temin edilse bile düzgün çalışmayabilir.

benim dikkatimi çekmedi kullanırken ama kullanım kılavuzunda belirli bir hızın üstünde, yağmurda falan farları duruma göre ayarladığı yazıyordu (zaten daha yağmurda kullanma imkanım olmadı), o fonksiyonların çalışmaması da çok olası olacaktır. sadece fark edebildiğim uzunları yakınca kısaları da yükseltiyor o çok belli

benim de başka bir sorum olacak, full-led lerde nedendir bilmiyorum ama viraj içini aydınlatan sis farları kapalı, bunları açtırmak mümkün müdür acaba?

Full ledlerde viraj aydınlatma sistemi mevcut degil sebebi ise sislerin devamlı acilip kapanmasindan dolayı ampullerin bi zaman sonra kesmesinden kaynaklı olduğu icin eklenmemis servisteki arkadaş öyle bilgilendirmisti beni

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt