Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Yan kapi citasi

Merhaba.Ben de soz konusu parcayi yurt disi sitelerden aradim ama burayla ayni paraya geliyor.E bay de 190 gbp ye ilan vardi. Bu arada sahibinden comda o kismi govde rengine kaplatilmis bir ilan var.Fikir vermesi icin fotografi da koyuyorum.Ayrica ayni araca fr spoiler ve siyah renk 19 inc jantda takmislar.Bence cok guzel durmus.Jant degil ama spoiler ile ilgili bilgisi olan paylasabilirse cok sevinirim.Ilan galeriden oldugu icin onlarin bilgileri olacagini sanmiyorumScreenshot_20181103-213126.png

Merhaba.Ben de soz konusu parcayi yurt disi sitelerden aradim ama burayla ayni paraya geliyor.E bay de 190 gbp ye ilan vardi. Bu arada sahibinden comda o kismi govde rengine kaplatilmis bir ilan var.Fikir vermesi icin fotografi da koyuyorum.Ayrica ayni araca fr spoiler ve siyah renk 19 inc jantda takmislar.Bence cok guzel durmus.Jant degil ama spoiler ile ilgili bilgisi olan paylasabilirse cok sevinirim.Ilan galeriden oldugu icin onlarin bilgileri olacagini sanmiyorumEkli dosyayı görüntüle 18723
http://www.seatclubworld.com/konu/forum-kuralları.27096/

Geri
Üst Alt