Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr yakıt tüketi mi nasıl

Yapma müdür yüreğime indiriyordun
150'lik fr'la 6 yakan çok zor, 95 HP'de belki daha aza bile indirirsin

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Şu an rodajda İstanbul içi karma kulkanımım bu.
Şu anda 500 km de araç daha km yükselsin daha da aşağı iner diye düşünüyorum bir arkadaşımda yeni Leon aldı oda bu rakamları çok rahat görüyor

Fr 150 hp 2016 dsg kullanıyorum, ortalama 7.5 lt
Gayet de performanslı ve süratli kullanırım, uzun yol 90 sabitleyince 5.4 lt gördüm, lakin altında fr varsa sabredebilmen pek mümkün değil kardeşim basarsın ;-) bi de dizeli niye bırakıyorsun?

Beyaz tdı var hem kırmızı içimde kaldı hem görüntü olarak farklı hemde performans için istiyorum

Merhaba arkadaşlar dizel kullanıyorum şuan fr a geçiş yapmayı düşünüyorum yakıt tüketiminiz nasıl

Sevgili kardeşim, önce hayırlı olsun şimdiden. Bende 2013 140 lık FR var, bursada yaşıyorum, normal modda ve spor modda da (sakin kullanımda) şehir içi 6,5 - 7 arası ortalamam var 100 kmde, her benzin alışımda ölçtüm. Ama bazen agresif kullanırım, biryerlere yetişeceğim zamanlarda vs. Spora alırım aracı ve basarım, ozamanlarda 7.5 kadar çıktığım oldu. Ama sakin kullanımlarımda yüzde 90 hep 6,7-6,8 gibi kalıyo. Eko modda hiç kullanmıyorum. Yukarda arkadaşların dediği gibi kullanımdan kullanıma fark ediyor tabiki.
Tekrar hayırlı olsun.

Sevgili kardeşim, önce hayırlı olsun şimdiden. Bende 2013 140 lık FR var, bursada yaşıyorum, normal modda ve spor modda da (sakin kullanımda) şehir içi 6,5 - 7 arası ortalamam var 100 kmde, her benzin alışımda ölçtüm. Ama bazen agresif kullanırım, biryerlere yetişeceğim zamanlarda vs. Spora alırım aracı ve basarım, ozamanlarda 7.5 kadar çıktığım oldu. Ama sakin kullanımlarımda yüzde 90 hep 6,7-6,8 gibi kalıyo. Eko modda hiç kullanmıyorum. Yukarda arkadaşların dediği gibi kullanımdan kullanıma fark ediyor tabiki.
Tekrar hayırlı olsun.

Anladım çok teşekkür ederim

905eedff465ef1c39e6870ef8fd230b1.jpg

Bu da uzun yoldaki ortalama ama ayağımı gaza dokunmamak için zor tutuyordum ve klima ara ara açıktı

Geri
Üst Alt