Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr TDI Hakkında

Red Shark (Çağlar) öyle bi konu açmıştı benim hatırladığım kadarıyla.

Yeni FR TDI'da manuel vites seçeneği malesef yok.
Ayrıca aracın kampanyalı fiyatında 63.500TL yazıyo. 70.000TL'ye ekstralarla mı anlaştınız?

ekstrakar var fiyatta aracımı düşük fiyata saydılar bence elden satacam :) bir iki kişi var tokatta onlardan birine verecez kesin olrak ondan sonra turuncu renk leon sipariş vereceğim

hepinize çok tşkler arkadaşlar bilgilendirdiniz için ayriyeten dsg şanzuman kullandım buğün çok güzel bişeye bnziyo hayırlısı olsun diyorum

walla keyif dizel de kesinlikle milletin yarısı kadar yakıp iki katı gitmek kadar güzeli yok miss walla :D:)

Arkadaşlar selam konu açılalı baya olmuş, ben şu an kampanyalı 60000 tl ye fr tdi dsg sunroof ve bi-xenon paketli anlaştım 2011 model gelecek araç beyaz ve 1 ay sonra teslim edecekler bu arada alan arkadaşlar tecrübelerini aktarabilirmi araç hakkında ayrıca sormak istediğim bir konuda vw gurubunda kullanılan ve avrupadaki seatlardada görünen seat media sistemini bulabilirmiyiz yada vw da kullanılan rns 510 leonlara uyuyormu

TEŞEKKÜRLER

Geri
Üst Alt