Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr Tampon Boya veya Kaplama

tibuk5361

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba,
Mk2 Fr aracımın ön tamponunu (alt kısım sadece) piano black kaplama mı yaptırmalıyım yoksa boya mı? pianoblack kaplama ne kadar sağlıklı çıkma düşme vs olabilir mi? Aranızda mutlaka yaptıran vardır. Fikir verebilirseniz çok memnun kalırımWhatsApp Image 2017-10-07 at 16.45.51.jpg

Arkadaşlar Merhaba,
Mk2 Fr aracımın ön tamponunu (alt kısım sadece) piano black kaplama mı yaptırmalıyım yoksa boya mı? pianoblack kaplama ne kadar sağlıklı çıkma düşme vs olabilir mi? Aranızda mutlaka yaptıran vardır. Fikir verebilirseniz çok memnun kalırımEkli dosyayı görüntüle 15849
mk2 fr bende de var bende çok kararsız kaldım piano black kaplama yaptırdım çok kaliteli bi malzeme olmadığı için
Arkadaşlar Merhaba,
Mk2 Fr aracımın ön tamponunu (alt kısım sadece) piano black kaplama mı yaptırmalıyım yoksa boya mı? pianoblack kaplama ne kadar sağlıklı çıkma düşme vs olabilir mi? Aranızda mutlaka yaptıran vardır. Fikir verebilirseniz çok memnun kalırımEkli dosyayı görüntüle 15849
2 defa piano black kaplama yaptırdım çok kaliteli kaplama kullanılmadığından ve yapılan bölgenin geniş olmamasından dolayı çabucak kenar kısımlarında sökülmeler oldu daha sonra plastidip ile boyattım o da hoşuma gitmedi söktüm ve şuanda orijinal şekilde kullanıyorum emin olun bu haliyle daha hoş duruyor. Ama yinede yaptırmak isterseniz kaliteli bi markanın kaplamasını yaptırın hoşunuza gitmezse tekrardan orijinale dönmeniz kolay olur nacizane tavsiyem

Arkadaşlar Merhaba,
Ben boyadan yanayım kesinlikle

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Arkadaşlar Merhaba,
Ben boyadan yanayım kesinlikle

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

Boyanın geri dönüşü yok, piano black yaptırsan tutmuyor böyle kalması en mantıklı o zaman

Boya tercih edilmesi gereken yöntem ama bazı servisler dahil adam gibi boyayamıyor.Bu parçanın öncelikle zımparalanması gerekiyor ardından astarlanması şart yoksa sizinde başınıza geldiği gibi atmalar yapar.

Geri
Üst Alt