Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şemun Konya'daki pert için gaza getirici şeyler söylüyosun ama gece gece kardeşim.. :( :(

yıgıtcım o degerlrı yakalamak ıcın cok sabırlı bı sag ayagın olması lazım bu arada aracının degerını bıl bence bırak konyadakını 2 3 sene sonra alırsın temız bıtane...

sonuç yokmu? Bugün usta bakmayacakmıydı?

herhalde Hasan usta döner yarın Erya'ya hiç bi samamiyetim yok hatta hoşlaşmama durumum olduğu için Erya'da öğrenebilcem artık durumu..

---------- Post added at 23:01 ---------- Previous post was at 23:01 ----------

yıgıtcım o degerlrı yakalamak ıcın cok sabırlı bı sag ayagın olması lazım bu arada aracının degerını bıl bence bırak konyadakını 2 3 sene sonra alırsın temız bıtane...

Şemun arabamı özledim diyip sakin sakin mi gittin kardeşim.. :)

Şemun arabamı özledim diyip sakin sakin mi gittin kardeşim.. :)[/QUOTE]

donus yolunda yapmadıgım bırsey yaptım mulayım bı sekılde gıderken bı bmw ılla gel benı tokatla dedı roll yaptık..:):)

şemun kızma bana ama ben olsam kesin daha düşük çıkardı :D

Şemun arabamı özledim diyip sakin sakin mi gittin kardeşim.. :)

donus yolunda yapmadıgım bırsey yaptım mulayım bı sekılde gıderken bı bmw ılla gel benı tokatla dedı roll yaptık..:):)[/QUOTE]

Şemun kelimeler sayfalar yetmez sana ve arabana.. :D :D :D

şemun kızma bana ama ben olsam kesin daha düşük çıkardı :D

estfurullah.:)
yunus dahada dusurecektım tuketımı ama yolun bazı bolumlerı egımlı idi...

---------- Post added at 00:23 ---------- Previous post was at 00:22 ----------

Şemun kelimeler sayfalar yetmez sana ve arabana.. :D :D :D[/QUOTE]

:):):)

donus yolunda yapmadıgım bırsey yaptım mulayım bı sekılde gıderken bı bmw ılla gel benı tokatla dedı roll yaptık..:):)

Şemun kelimeler sayfalar yetmez sana ve arabana.. :D :D :D[/QUOTE]

Madem roll dedın senı havaların duzgun oldugu b zaman cagıryorum dırek,Pm lerıme hazır ol :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt