Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Fr dsg hakkında bilgi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
olm BMW ile roll yaptım diyen Şemun'du ben değil ama..
konu BMW ise E90 ve E92 20i için çağırma bile..aynı şekilde 20d de..
stocklarsa.. :) ;)

PM atma yavru ara kontorün gitsin biraz.. :D

senin icin yazmadim olm ben onu hahah semun un mesajina alinti yapcaktim sen yazinca aynisini seninkine alinti yapmisim :D 320 yi de gec b zahmet zaten,bende yazilim yokken e36 150 lik 6 cilindirli versiyonunu geciyodum 160 lara kadar :)

Seatın dizel arabaları Türkiyede nie satılmıyor..

Şemun kelimeler sayfalar yetmez sana ve arabana.. :D :D :D

Madem roll dedın senı havaların duzgun oldugu b zaman cagıryorum dırek,Pm lerıme hazır ol :)[/QUOTE]

can pek yarısan bırı degılım ben ama bazen duzgun yollarda bazıları teklıf edıyor yapıyoum ama basıma komık bır olayda geldı bı ara sahıbındende sarı bı cupra r vardı belkı halen satılıkta duruyordur arac 300 hp olarak gorunuyor roll yapalım dedı bende urkmustum bıraz ama 140 a geldıgımızde 2 boy atmıstım :):):)

zaten 140tan sonra devam etmedık adamın aracından carrrt dıye bı ses cıktı sonrada tesekkur edıp gıttı..

Chipli 3.20d ile yürürmüsün bakiim :D

Chipli 3.20d ile yürürmüsün bakiim :D

E90'sa oke ama E92 20d oynanmışsa yürürüm velakin önemli olan yarışmak biliyosun katılmak olaya, sorun değil sonuç.. :D :D
bizim okuldan bi çocukla son zamanlarda 2-3 sabah TEM'de karşılaştık E92 20d var onda..egzostları performans, yazılım var mı bilmiyorum..sorulcak bi adam da değil..ama yazılım varsa satsın o arabayı zaten..verdiği paraya 2 Cupra alırım sıfır..intihar eder sonra.. :D

---------- Post added at 01:52 ---------- Previous post was at 01:51 ----------

senin icin yazmadim olm ben onu hahah semun un mesajina alinti yapcaktim sen yazinca aynisini seninkine alinti yapmisim :D 320 yi de gec b zahmet zaten,bende yazilim yokken e36 150 lik 6 cilindirli versiyonunu geciyodum 160 lara kadar :)

E90 2L benzinlileri geçmek değil abi olay..
bi gün inş. tanık olursun..sen tanımlarsın.. :D

Dsg şanzuman ile ilgili gereken yeterince bilgiye ulaşıldığını düşünüp bilhassa Dou kanın bu bilgilerden yeterince faydalandığını düşünerek konuyu kapatıyorum arkadaşlar konuyu sabit yapacağım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt